SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

domowa silownia dla kobiety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 0
Nie mam czasu chodzic na silownie i malo checi ale chce taka skromna zbudowac w domu.same najpotrzebniejsze przyrzady.Mam na razie nowy rowerek magnetyczny dotego chce kupil ab raider/ab swing albo kolysanke zlicznikiem.mam rozwalony orbitreck ale moge dokupic nowy-czy to konieczne?Co jeszcze by sie przydalo co proponujecie?bede bardzo wdzieczna.chce od nowego roku juz zaczac:)
buzka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
lepiej jednak zmobilizuje się i kup karnet na siłownie

jeśli nie, to proponuje raczej ćwiczenia z własnym ciałem, niż kompletowanie sprzętu (chyba, że masz dużo miejsca i dużo pieniędzy).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 0
mam badzo duze mieszkanie i z tym nie ma problemu.co do pieniedzy to musze oszacowac czy bardziej sie oplaca silownia czy wlasny sprzet.U mnie karnet na miesiac kosztuje 110zl.
Nie za bardzo nawet wiem ktore przyrzady by sie mi przydaly i co po kolei robic etc:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
neska82 - a wiesz chociaż jaki masz cel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 0
chce schdunac okolo 5 kilo a najwazniejsze umiesnic uda posladki i wypracowac ladny brzuch.na rece to moge papki porobic nawet:)Bardziej mi zalezy na calym dole bo mam sam tluszcz a chce go zamienic na miesni i nieco wysmuklic.
a czy rowerek magnatyczny pomaga na takie cos?Cwiczylam ostatnio na malym obciazeniu zeby nie wycwiczyc miesni tylko chudnac.Cwiczylam 1-1,5h i nie zazuwazylam roznicy:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
to teraz zastanów się, jakie ćwiczenia chcesz robić i do tego dobierz potrzebny sprzęt

- pośladki - wykroki z obciążeniem w dłocniach (więc potrzebne hantelki)
- brzuch - ogrom ćwiczeń, które można wykonywać bez sprzętu (skłony, spięcia, scyzoryki, skręty) i ze sprzętem - podciąganie nóg do kl. piersiowej w zwisie (potrzebny drążek mocowany w futrynie drzwi), dużo ćwiczeń na "piłce" (takiej duuużej ).

a podstawę powinna stanowić odpowiednia dieta i ćwiczenia aerobowe, lub HIIT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1489
Nie zauważyłam by rowerek wpływał zauważalnie na pośladki mimo odpowiedniej diety. Uzyskasz najprawdpodobniej poprawę wydolności sercowo-naczyniowej i może łydki ;). Rowerek ma też tę wadę, że organizm szybko się adoptuje. O wiele lepiej skorzystać z rad przedmówcy :), a z ogólnorozwojowych polecam... skakankę. Bardzo wszechstronne ćwiczenie i bez porównania większy wisiłek. Gdy do treningu włączam 20 min. skakanki ( w pełnych ciągach!) 6min/15s/5min/15s/5min/20s/4min to efekty, jak na moje możliwości, są znakomte, a zwiększone metabolizm b. pomaga w następnych dniac i pomiędzy treningami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY

Następny temat

Dieta redukcyjna + białko dla zapracowanych

WHEY premium