SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

czy da rade bez siłowni??

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6178

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 296
Witam! Jestem tutaj nowy. Mam duży problem bo chciałem se poprawić troche rzeźbe ale w mojej okolicy nie ma siłowni... Czy są jakieś skuteczne ćwiczenia, które niw wymagają specjalistycznego sprzętu? Chodzi mi przedewszystkim o mięśnie brzucha i klatki piersiowej...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11
Witam was .Zaczynam trenować dopiero , ale nie chodze na siłownie. Mam troche swojego własnego sprzetu . Od jakich cwiczen zaczynać na początku , chodzi mi o to czy najpierw hantle , pużniej sztanga itp. Chciałbym cwiczyc ze 30 min , 3razy lub 4 w tygodniu. Chciałbym cwiczyć aby ulepszać wszystkie mięsnie u rak (triceps, itp.) Pomózcie mi ułozyć plan cwiczen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
rzezbe?? Tzn ze mase juz masz odpowiednia??

Podaj wage, wzrost

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
podaj info
-waga
wzrost
wiek

staż na cwiczeniach silowych
przeszlosc sportową
jakie masz mozliwosci sprzetowe [ drązek ... ]
jakie filmy lubisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 296
No właśnie z masą też nie najlepiej... Sorry, że pisze tak od rzeczy, ale ja jestem w tej dziedzinie kompletnie zielony... więc tak:
wiek - 18 lat
wzrost - 184 cm
waga - 66 kg :/
Dostępu do sprzętu nie mam żadnego... Możę udało by mi się zrobić jakiś drążek. Mam tylko dwa ciężąrki po 4 kg jeden, więc to chyba za mało. Ze sportami siłowymi nie mam żądnego doświadczenia. Jestem biegaczem długodystansowcem, przygotowywałem się do maratonu ale musiałem przerwać treningi na jakiś czas ze względu na lekką kontuzję kolana. Za dwa tygodnie chce wznowić treningi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
No jasne , Ja przez po 4 latach na siłowni biorąc odżywki stwierdziłem ,że po co mam się męczyć 4 razy w tygodniu.Teraz codziennie rano i wieczorem robię sobie taki zestaw(45pompek,45pół pompek,45przysiadów,45brzuszków,45foczek,45unoszeń nóg do góry,35wspięć na łydkach)oczywiście wszystkie ćwiczenia musisz wykonać b.dokładnie i powoli bo jedna pełna pompka jest warta więcej niż 5pseudo.Po miesiącu zauważysz już różnicę.Jeśli za bardzo się zmęczysz to zrób sobie przerwę na regenerację , albo zmiejsz serie bo się zajedziesz i "spalisz mięśnie".

Si Fu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
Mylisz pojęcie rzeźby ! - narazie nie masz co rzeźbić. musisz najpierw popracować nad swoim umięsnieniem a potem je dopiero rzeźbić. Ja dopiero zaczołem się rzeźbić po prawie 2 latach treningu.

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1595
senpai a coz to jest ta foczka bo pierwsze slysze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
leżysz na brzuchu i z ekoma za głową lub nie podnosisz tłów do góry-to jest właśnie foczka

Si Fu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1595
no chyba wiem to na plecki idzie chyba spoko az se zaczne robic do pompek takie cwiczonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 176
To nie idzie na plecki bo nie robisz tego tak jak na siłowni na tej maszynce tylko leżąc na podłodze więc główny nacisk idzie na mięśnie brzucha , zrób se zresztą ze 40 tylko wolno i najlepiej ze skrętami to zobaczysz ,że mówiłem prawdę.

Si Fu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 214 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1595
http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm#1.3G

jak to to cwiczenie to wchodzi na plecki.. sorrks nie ja to wymyslilem


spoko nie watpie , ze mowisz prawde etc.
dzienx w ogole za odp. hrhr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój pierwszy plan :)

Następny temat

Początek treningów na siłce.

WHEY premium