SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co na przyśpieszenie spalania tkanki tłuszczowej?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
podczas treningu HIIT i aerobowego twoje mięśnie bardzo są narażone na katabolizm więc też bym stosował po 10 cap na dzień. W dniu kiedy w ogóle nie masz wysiłku, to wtedy bym nie brał BCAA.
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1986
Tylko jeszcze raz zapytam dlaczego miałbym brać 10 kapsułek zamiast tych zalecanych 15? Dlaczego tak uważasz? Myślisz że i tak będzie to przynosić zauważalne efekty? Dodam jeszcze że oprócz tego będę zażywał Thermo Speed Extreme...

Zmieniony przez - marcin028 w dniu 2008-08-16 16:00:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
BCAA dawkuje się 1g/10kg masy ciała. Masz dość intensywne treningi więc ta dawka 10 kap/dzień przy twojej masie ciała wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1986
Aha, ok wszystko jasne. Składam więc zamówienie w sklepie w takim razie :D dzięki za pomoc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
spoko,
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1986
Witam. Od piątku wznawiam treningi, bo póki co jestem jeszcze poza domem i nie mam warunków by trenować siłowo. Przez ten ubiegły tydzień byłem w górach gdzie codziennie biegałem z rana oraz zdobywałem szczyty :D Przez ten czas również brałem codziennie TSE po jednej kapsułce przed śniadaniem i jednej przed obiadem i muszę przyznać że widzę znaczną różnicę przed tym co było przed tygodniem. Do tego oczywiście zbilansowana ujemna dieta. Efekty są naprawdę zadawalające.
Póki co jestem jeszcze poza domem i nie mam warunków do ćwiczeń siłowych. Treningi wznawiam od piątku ;D Już się nie mogę doczekać wizyty na siłce po tak długiej przerwie. Wznawiam trening FBW trzy razy w tygodniu, do tego 2 razy w tygodniu trening HIIT.

Ale mam pewne wątpliwości co do pewnych spraw. Zakupiłem BCAA z Olimpu, mam też TSE i zastanawiam się jak zbilnsować swoją dietę? Czy robić dietę, redukcję czy może bilans na 0. Chciałbym nabierać czystej masy mięśniowej. Myślę że jest to możliwe przy pomocy BCAA, a Wy jak sądzicie?

Mój plan dnia mógłby wyglądać tak że przed śniadaniem brałbym 2kapsułki TSE, przed obiadem 2kapsułki TSE, przed treningiem 5kapsułek BCAA, i po treningu 5kapsułek? Czy to byłoby odpowiednie? W jakim czasie najlepiej przed i po treningu zażywać kapsułki BCAA? Z góry dzięki za odpowiedź.

PS. Pozdrowienia ze Szklarskiej Poręby ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 914 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5938
BCAA spożywaj 45min przed treningiem i kolejną porcję bezpośrednio po treningu. Jeśli chodzi o dietę to w dziale odżywianie pomogą Ci ją ułożyć .
pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 175 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5858
dietę ułóż na 0 lub z lekkim -

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1986
Hmm. Jak to jest z tymi spalaczami? Czy mając ułożoną dietę z bilansem dodatnim efekty zażywania TSE będą widoczne? Jaka jest prawda? Słucham waszych uwag. Bo nie wiem co mam począć w związku z moją dietą...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aplodan, ktoś już to testował??

Następny temat

Gain Bolic 6000 + Ostrowia WPC , zmieszane razem w jedym koktajlu

WHEY premium