SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

co mam robic?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37


Niestety przez ostatni czas przybralo mi sie na wadze z czego jestem bardzo niezadowolona, idzie wiosna trzeba zrzucic grube rzeczy (nie mowiac o zblizajacym sie lecie i bikini;))
Zaczelam cwiczyc i ograniczylam jedzenie, jednak obawiam sie ze nie uda mi sie osiagnac celu...
Prosze o pomoc i rady.
Nie wiem czy wystarczajaco duzo cwicze, do wakacji chcialabym schudnac ok 10kg, wiec mam na to tylko nieco ponad 2miesiace(zaczelam niecaly miesiac temu i nie widze wielkiej poprawy niestety!)

Płeć: Kobieta

Wiek: 21

Waga: 64

Wzrost: 169

Obwód klatki: 93

Obwód ramienia: 31

Obwód talii: 78

Obwód uda: 51

Obwód łydki: 33

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie wiem

Aktywność w ciągu dnia: codzeinne siedzenie na uczelni

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: zaczelam ćwiczyc codziennie na obritreku, w zaleznosci od czasu ok 30minut

Odżywianie: obecnie ograniczylam jedzenie, zaczelam pic blonnik przed pisilkami, zazwyczaj rano zjadam platki z mlekiem badz bulke, na uczleni kanapke, po powrocie mieso, wieczorem grejfruta/jablko, jesli jest przed 18 to kanapke
jak jestem glodna miedzy tymi posilkami zjadam wafle ryzowe


Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: w zaleznosci od dnia moge cwiczyc od 15min do godziny czasu
mam orbitrek w domu, moge robic brzuchy,ewentualnie biegac, raczej fitness club i silownia odpadaja ze wzgledu na czas


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie stosuje i nie stosowalam, jedynie blonnik w celu powstrzymania laknienia

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie zastanawialam sie nad tym, nie mam zaufania czy cos daja

Stosowane wcześniej diety: diet nie stosowalam, poza kapusciana w ramach oczyszczania organizmu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 275 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5029
Odnosnie ostatniej fotki. Ta pani jest szczupla, ale ma tez za soba troche treningow - dlatego nie wyglada jak szkielet, zważywszy na niski BF. Pewnie tez nigdy w zyciu nie miala problemow z nadwaga...

Ja schudlem blisko 15kg w jakies 4 miesiace i uwierz mi - w porownaniu z tym co widac na Twojej fotce - u mnie byla tragedia. Po pozbyciu sie 10kg zostanie z Ciebie wrak czlowieka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
poczytaj posty podwieszone przede wszystkim, bo niestety, w tym momencie trzeba by Cię edukować od podstaw.
Ale jak foto, które wkleiłaś jest Twoje, to nie ma co redukować.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37
tak chcialabym wygladac po, ostatnio wygladalam tak poltora roku temu, teraz lepiej nie wklejac zdjecia bo jest po prostu zle!
czytalam juz, ciwczac sprawdzam tetno itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
badanie tętna jest jedną z najmniej istotnych rzeczy akurat.
dieta, trening - wiedzy zaczerpniętej z tematów podwieszonych u Ciebie nie widać.
Nie jesz po 18 bo?
i bez jaj - kanapka, grapefruit co to za posiłki? jesteś świadoma ilości spożywanych kalorii, białka, węglowodanów, tłuszczu?

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37


chcialam wkleic od razu 2 zdjecia ale niestety mi sie to nie udalo, wiec wrzucam teraz swoja fotke,
jak widac trzeba zrobic naprawde duuuzo...

Nie jem po 18 bo zazwyczaj chodze wczesnie spac, wiec i tak bym tego nie spalila. Jestem swiadoma, ale jak zaczne jesc wiecej to zaraz tyje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2786
Ty chcesz odchudzac z tego co jest na tym zdjeciu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1219
Z tego co widać to nie jest tego, aż tak bardzo dużo. Wylicz sobie kcal, staraj się jeść zdrowiej i prawidłowo, a do tego dorzuć więcej ćwiczeń, nie tylko na orbitreku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
jedz 2 godz przed spaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
10kg w 2 miesiace? acha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37
oczywiscie 10kg w 2 miesiace to bylo takie orientacyjne ile chce zrzucic,
wagowo mi bardzo nie zalezy, raczej chodzi o wyglad, jak juz schudne zamierzam wyrobic sobie ladne miesnie brzuszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
tylko nie za bardzo masz tyle do schudnięcia, pokazujesz zdjecie jakiejś wychudzonej modelki, ktora na dodatek jest w mniejszosci jeżeli chodzi o budowe.
Ja tez nie mowie o kilogramach, mowie o możliwościach i realności osiagniecia pewnych rzeczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odchudzanie z noga w gipsie

Następny temat

Redukcja - pomoc

WHEY premium