SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odchudzanie z noga w gipsie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2406

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 521
ello od jakiegos czasu cwicze na mase ale jednoczesnie prowadze aktywny tryb zycia a to biegam w pilke pogram i jakos kg leca w duł ale teraz mam noge w gipsie i raczej przez najblizsze tyg nie pobiegam wiec aeroby raczej odpadają juz wiec co moge robic zeby mnie w tym czasie nie zalalo (mam tendencje do tycia)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 84

Wzrost: 180

Obwód klatki: 106

Obwód ramienia: 121

Obwód talii: 87

Obwód uda: 63

Obwód łydki: 42.5

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 21%

Aktywność w ciągu dnia: lazenie o kulach

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: lazenie o kulach

Odżywianie: uwazamna to co jem

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: nie ma

Stan zdrowia: bdb

Preferowane formy aktywności fizycznej: lazenie o kulach

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: therm speed extreme

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: narazie nie planuje

Stosowane wcześniej diety: niskokaloryczna
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
dieta z bilansem na zero, obcięcie węgli.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 521
dzieki, ale mi chodzilo o jakies cwiczenia np (podam jakis glupi ale prosty przyklad) jak zaloze na hantelka 5 kg i bede nim machał 50 razy to ma jakis sens??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
w takim wypadku dieta ma większe znaczenie niż zwykle i "uważanie na to co się je" może nie wystarczyć, dlatego weź sobie do serca moją radę.

w taki sposób nie, możesz wykonywa przecież wszystkie ćwiczenia, w których nie przeszkadza noga - do jakiej wysokości masz gips?
no i nie zapominaj też o trenowaniu zagipsowanej nogi - lekarz powinien polecić Ci ćwiczenia, jeżeli to zaniedbasz, po zdjęciu gipsu, dłużej będziesz wracał do zdrowia.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 171
Dieta z całkowitym odcieciem węgli? gdzie moge znalezc ilośc kalori,wegli i bialek w poszczegolnym posilku? jest jakas strona z takim przelicznikiem?Pozdro,a tobie zycze szybkiego powrotu do zdrowka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie całkowitym, ok 1,5g kg masy imo górna granica.
wpisz w google tabele kcal.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki spalacz będzie dobry? Pomocy!

Następny temat

co mam robic?

WHEY premium