SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

bol w barkach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 946
witam nie wiemco mam zrobic . przy wysiskaniu na lawce plasniej ( klatka) mam bol w przednich aktonach barkow . nie wiem czy to przeciazenie miesni ?
czy tez poprostu sa slabsze>>??
moj trening na barki
wyciskanie sztangi z przodu 4 serie 88 66 wyciskanie sztangielek 88 66
wznosy ramion
klatke robie w poniedzialek a barki w srode
hmmm to skromny opis / teraz jaka jest przycznya bolu?? / prosze o wypowiedz na pzoniomie:) z gory dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 726 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7325
Ja mam tez teraz b.podobny prolblem ale mam go od poczatku, kiedy wyciskam na barki strasznie mnie uwiera a nawet przy końcu seri w miejscu jakby pod motylem blizej kregosłopa tam jest taka dziura miedzy 2 miesniami, nie umiem sie tego pozbyc, wcieram robiłem regeneracje nic nie pomogło :/ moze jest na to jakis sposób, a technika dobra

***Tate oszukasz, mame oszukasz, ale kupy nie oszukasz***

jak boli
to rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
przednie aktony barkow pracuja dosyc ostro podczas wyciskania - byc moze masz barki znacznie slabsze niz klate. Konkluzja - albo pracuj nad technika i staraj sie bardziej izolowac klate w tym cwiczeniu albo zrob jedno cwiczenie izolowane (np, rozpietki) przed wyciskaniem na lawce i bol powinien zniknac (wstepne zmeczenie miesni)

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 946
powiadasz ropziertki przed wyciskaniem?? hmm ale czy to nie oslabi mnie w sile i na prostej bede wyciskal mniej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
ehh wlasnie o to chodzi ...

bedziesz musial wziac mniej, ALE klatka bedzie juz ostro dotrenowana rozpietkami i dzieki temu bedziesz bardziej czul jej prace - bez bolu barkow. Powinienes latwiej wyizolowac trenowane miesnie (o ile potrafisz wyciskac odpowiednio).

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 946
2,5 roku stazu wydaje mi sie ze potrafie :) ten bol pojawil sie ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
kiedy ostatni raz robiles przerwe regeneracyjna ?

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
przy wyciskaniu na płaskiej mocno ściągnij ramiona i łopatki do tyłu, ręce powinny iśc prostopadle do tłowia - to powinno odciążyć przednie aktony. Trening barków nie bardzo wygląda - nie trenujesz wogóle tylnej cześci barków??

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 946
wsumie tonie pamietam kiedy to byla ta regeneracja ale jakies 3 miesace aco sugerujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
daj sobie tydzien przerwy, po powrocie na silke zaczinj technicznie cwiczyc klate

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Łap plan an barki :

wyciskanie sztangi zza karku - 12<10<8<6
podciaganie sztangi wzdłuż tułowia - 12<10<8<6
unoszenie sztangielek bokiem 3 x 10-12
unoszenie sztangielek bokiem w opadzie tułowia 3 x 10-12

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 774
Ja też miałem coś podobnego ale u mnie to był ból raczej kości. Zrobiłem przerwe w treningach i było prawie ok...

Psycho !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie mam pojecia... pomocy

Następny temat

planos do oceny? [masa] :]

WHEY premium