SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

balans ciałem

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3889

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3741
mam taki problem. Potrafie robic zwody lecz chcialbym troche bardziej 'zaakcentowac' balans ciałem i właśnie nie wiem moze znacie jakies cwiczenia zeby to poprawic??
z gory dzieki.

Visca el Barca!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 278 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4807
"Koordynacja jest trudną sztuką do opanowania. Potrzeba wiele starań, aby ją opanować. Postaraj się łączyć czynności, tak jak uważasz, że mogą się przydac na meczu: biegnij i rozglądaj sie wokoło, ćwicz z kolegą, np: stoisz na jednej nodze, a on Ci rzuca piłkę, a ty ją odgrywasz. W ten sposób ćwiczysz koordynacje jak i równowage".

POzdrawiam
1

"Żeby zwycięzyc trzeba byc jednoczesnie Lwem jak i Lisem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 301
absolutnie najlepszym sposobem na polepszenie kordunacji jest cwiczenie z drabikna
na pewno w klubie robiliscie cos takiego na treningu, zamniast drabinki mozesz uzuc czegos innego.
a propo kordynacji i balansu ciałem (to to samo) popatrz na gre messiego czy iniesty i cristiano ronaldo .nie potrzeba zwodów aby kogos ograc(czyt.c.ronaldo) messi czi iniesta robia to genialnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3741
dzieki panowie :)

Visca el Barca!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Perfekcyjnie to robił to niegdyś George Best ;D C.Ronaldo cały czas zwodzi, rzadko używa samego balansu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W

Następny temat

Sposób

WHEY premium