SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałbym coś zrobić z moim ciałem

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1469

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59


Witam... mam problem, chciałbym coś zrobić ze swoim brzuchem i bokami(widzicie na zdjeciu) ciągłe serie brzuszków do tego bieganie i mozna powiedzieć, że stoję w miejscu:) Mam nadzieje, że piszę w dobrym dziale. Chciałem abyście mi doradzili jakie ćwiczenia wykonywać może do tego jakaś dieta? Proszę o szybką i dobrą wypowiedź
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
nie moze jakas dieta, tylko przede wszystkim dieta. brzuszki mozesz sobie robic do usranej smierci- one nie palą smalcu

uloz diete i wklej do poprawy

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
Proszę o wyrozumiałość , pierwszy raz układałem dietę ;)
1.(godz 8:00) 200g mleka+ 100g musli do tego kromka chleba żytniego i plaster twarogu + pomidor do smaku
2(godz 12:00) 3 kromki chleba żytniego do tego 3 plastry + coś do smaku
3.( ok godz 15:00) 150 g piersi z kurczaka + 50 g kaszy gryczanej( posilek przed treningowy)
4.(godz 18:00) po treningowy 150g piersi z indyka
5.(godz 20-21) posiłek ok plaster twarogu + coś do smaku :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20251
Zakładając że masz dostęp do siłki ja bym masował. Jeśli to zrzucisz będziesz kościotrupem
Najpierw wylicz swoje zapotrzebowanie i wtedy ułóż dietę. Jak dla mnie nic innego tylko masówka, ale niech wypowiedzą się także inni ;)

Wypełnij ankietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
dieta tragiczna. wszystko do zmiany

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
No ok:) Pierwszy raz układałem... poczytam jeszcze i postaram się coś lepszego ułożyć:)

Zmieniony przez - boly-mne w dniu 2011-06-19 20:02:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
przede wszystkim: wszedzie pelnowartosciowe bialko
wszedzie zdrowe tłuszcze i duzo warzyw (poza okolotreningowymi)
ww zlozone: ryze, kasze

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
Ok. To zmienię swoją dietę:) A poza dietą jakieś ćwiczenia??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
a jak chcesz spalic smalec ? aero/hiit podstawa na redukcji. milo tez o siłowym pamiętac :)

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
natomiast patrzac na foto, po redukcji sie zasuszysz. mozesz pomasować "z głową", dorzucając wlasnie 2-3 razy tygodniowo aeroby, zeby sie nie zalewać. musialbys dac diete na "0", albo delikatny "+" i obserwowac obowdy i wage. potem sie podredukujesz i bedziesz wyglądał jak czlowiek, a nie patyk

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
ok dzieki:) za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do poprawy

Następny temat

Dziennik Odchudzania Cel Odchdzanie - Aktualizacje

WHEY premium