SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

aminokwasy..

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
Witam
mam zamiar kupic aminokwasy z treca jakies..
Przyjrzalem blizej sie aminokwasa amino max 6800 320 tab z tego co pisze trzeba brac 8 dziennie wiec wychodzi to troszke ponad 5 tygodni..i moje pytanie czy są jakies dobre aminokwasy ale tylkow tabletkach ktore by mogly straczy na 6 tygodni z groszami??
i drugie pytanie z tego co wyczytalem 8 tabletek po treningu wiec ok
w dni nie treningowe 2 razy po 4 tab ale 30 minut przed posilkime w tym problem pracuje i z posilkami jest roznie wiec nie zawsze moge to trzymac ze 30 minut przed czy jak wezne przed posilkiem poprostu bedzie zle??
dzieki za odpowiedz

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
w takim razie bierz sobie przed tymi posiłkami które jesz w domu np.śniadanie,kolacja.A jeżeli chodzi o długość na jaką wystarczają aminokwasy w tabl.to Amino Whey System i Amino 4500 wystarczają na miesiąc.P.S.nie możesz brać tylko pod uwagę na ile starczają aminokwasy,ale czy są dobre,a brać je powinieneś cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
wiem wiem..czyli przed posilkiem od razu moge brac??nie musze czekac tych 30 minut przed?? i czy te amino max 6800 sa dobre??

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Są to dobre aminokwasy których bazą jest hydrolizowany izolat serwatki, spokojnie możesz je wrzucić przed posiłkami z 5-10 min. przed posiłkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7906
Ja uważam że minimum na 20 minut przed posiłkami,właśnie już na pusty żołądek-czy są dobre?? dobre tylko małe stężenia za to masz w tym wszystko-minimalnie większe dawki niż polecają i będzie git

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 18690
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
czyli moge smialo po treningu 8 kaps a w dni nietreningowe 4 przed sniadaniem i 4 przed obiadem np? chwile przed albo jakies 10 minut..

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Proponuje brać aminokwasy całodzienne około posiłkowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
hm jak calodziennie na opakowaniu psialo ze po treningu 8 a w dni nie treningowe 2 razy przed posilkami

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Matellka Trec Team
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 191 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 560
brane przed posiłkami poprawiają ich przyswlajność. napwno jednak warto dorzucić extra porcję potreningowo. zgadzam się z Nitro, ze poza porą potreningową należy je przyjmować okołoposiłkowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 216
Pierwszy post więc witam Wszystkich !

Nie zakładam nowego tematu, zapytam tu. Czy mogę przyjmować aminokwasy po treningu z odżywką typu carbo ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Life Energgy - pytanie

Następny temat

MrPapaj-trening,odżywianie,suplementacja..

WHEY premium