SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

adamsss91 - bo liczy się siłowa zajawka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
Siemasz

Byłem tu już kiedyś ... lecz to było dawno :)

Może zatem kilka słów o mnie ...

22 lata , 180 cm wzrostu , obecnie 120 kg wagi
Od kilku lat startuje w amatorskich zawodach strongman , lecz natomiast w tym roku mialem tylko dwa starty, gdzie zbytnio nie wykazałem się , a obecnie koncze leczyc kontuzje i zamierzam wrócić do życiowej formy , dlatego też tu założyłem dziennik , by mieć większą motywacje
Póki co nie planuje jakichś startów na ogólnopolskiej arenie strongman czy też w innych eventach , grunt to własna pasja oraz zaspokojenie własnych potrzeb moralnych... czy jakoś tak

No to teraz pora na jakies aktualne fotki ...







Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Będę zaglądał, powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
Generalnie póki co kończę leczyć kontuzję , jak widać na jednym z foto - bandaż na lewym przedramieniu , w pracy rozciąłem sobie dość poważnie i dość głeboko , co w efekcie założono mi cztery szwy.
Po 14 dniach rekonwalescencji udałem się do kliniki w celu zdjęcia szwów i okazało się , że połowa rany jeszcze jest otwarta ;/ dopiero wczoraj usunąłem plastry które mi założono i wykonałem lajtowy trening fbw :)
od razu odżyłem , nabrałem smaku do treningów siłowych i w ramach lepszej motywacji załozyłem tutaj dziennik .
przez cały okres leczenia ręki mogłem tylko dbać o posiłki , wykonywać cardio ...

dziś np na chwile obecną wszamałem 3500 kal , starając się by było ok 3 g białka na każdy kg mojej wagi ..

natomiast dzisiejsze cardio to 5 serii po 2 min biegu , o tętnie 70 % maksymalnego na przemian z średniointensywnym marszem również po 2 min .
Jutro ostatnia mam nadzieję wizyta kontrolna u chirurga , lekkie cardio , w sobotę na noc do pracy , a niedzielę poświęcę dobraniu jakiegoś optymalnego treningu , by powrócić do formy i odzyskać kilogramy , siłę i obwody oczywiście by zachować też jakąś sensowną estetykę...Ostatnio pewien znajomy polecał mi trening wodyna - gvt .
co o nim sądzicie ? może macie jakieś sensowne rozpiski treningowe godne sprawdzeniu ??
na chwilę obecną trudno mi powiedzieć jakimi dysponuję maksami , lecz w tym sezonie ławkę zrobiłem 205 kg , siad 260 kg , martwy 320 kg , push press 152 kg .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
No i mamy kolejny dzień , zamierzałem zrobić na czczo cardio , lecz raczej odłożę to na jutro - wstałem nie wyspany , gdzie spałem 9 godzin . Generalnie nie ma co się dziwić , gdy suplementacja jest odstawiona , wspomaganie odstawione zatem też i regeneracja nie jest taka jaka być powinna . Więc dziś micha , domowe obowiązki i releksing :) Jutro jak pisałem cardio , w nocy do roboty , a w niedzielę będziemy układać jakiś trening , który tu wrzucę żebyście ocenili .. Suple już mam zakupione ; Gainerek - FA Masscore , Bcaa Activlab'u , żeńszeń olimpu , termospeed olimpu , Milkoshake Carbo jakiejś polskiej firmy , no i przedtreningowy Assault .. miejmy nadzieję , że będzie działać jak natura chciała :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21537
Powodzenia, będę wpadał

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
click_ dobry avatar :) jesli to twoje foto , to gratuluje definicji :) swoj dziennik masz ? zapodaj link i rowniez przesledze Twoje poczynania :) pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21537
Avatar mój, swojego dziennika póki co nie mam, może w przyszłości :)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 134
No to szacun , szacun :) Mnie bozia czymś innym obdarzyła , no ale na wycince co widać na jednej z moich fot jakiś tam brzuch mam .. póki co sytuacja mnie zmusiła by mieć lepszą motywację założyłem dziennik ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 194 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21537
fakt, kawał byka z Ciebie ! byle się spełniać w tym co się lubi !

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Powrót po kontuzji.

Następny temat

Poprawki 5 dniowego planu treningowego

WHEY premium