SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYCISKANIE SFD - wyniki / jak realizować NAGRODY?

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7714

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
WYNIKI ZAWODÓW JAK KTOŚ NIE WIDZIAŁ LUB CHCIAŁBY ZERKNĄĆ NA POSZCZEGÓLNE PODEJŚCIA DANEGO ZAWODNIKA -> TUTAJ

Jak realizować nagrody?
Każdy nagrodzony otrzymał BON

na bonie ma podaną nagrodę:
- Kelton TUTAJ LINK DO STRONY KELTONA
- Trec LINK DO SKLEPU TRECA

tylko z tych dwóch powyższych linków bierzecie kwoty, żadne inne strony

Sprzęt TYLKO MARKI KELTON (bez obciążenia, które nie jest produkowane przez Keltona!) + KWOTA ZA TRANSPORT MUSI BYĆ WLICZONA W WARTOŚĆ BONU!!, czyli nie inne firmy, a tylko Kelton - całość nagród tej firmy została ufundowana przez SFD!


Wchodzicie na podaną stronę, wybieracie sprzętu Keltona lub suple Treca do określonej na bonie kwoty , kwoty są różne więc nie będę ich wymieniał ; tutaj zestawienie kategorii i nagród: https://www.sfd.pl/Trec_Games_Wyciskanie_SFD_15_Czerwca-t942586-s25.html/#post7


Na podanego na bonie maila: admin(małpa)sfd.pl przysyłacie:
- pełne dane do wysyłki, pełne tzn: imię, nazwisko, ulica, nr domu lub/i mieszkania, kod pocztowy, miejscowość
- OBOWIĄZKOWO numer telefonu do kontaktu
- podane miejsce w zawodach i jaką nagrodę otrzymaliście, np. junior 16-18 , II miejsce, nagroda 800zł kelton (jak ktoś wygrał wiecej niz jedna nagrodę, to przysyła zestawienie wszystkich)
- wybrany zestaw nagród do określonej na bonie kwoty; proszę podawać link do produktu i kwotę, żebym od razu widział jakie kwoty i nie musiał tego potem szukać
- unikalny kod podany na bonie


PRZYKŁAD ZAMÓWIENIA NAGRODY OD TRECA
Na bonie mam np. nagroda TREC 400zł, wchodzę na podany powyzej link do sklepu treca http://www.trec.com.pl/esklep/ ; wybieram sobie suple do 400zł

2x http://trec.com.pl/esklep/nitroprogen-1500-p-178.html (2x149zł)
1x http://trec.com.pl/esklep/hmb-fc-440-kaps-p-128.html (99zł)
RAZEM: 149+149+99 = 397zł

Adres:
Jan Kowalski
ul. pakera 14/2
00-000 łódź
tel: xxx-xxx-xxx
kod: YYYYYY


PRZYKŁAD ZAMÓWIENIA NAGRODY OD KELTONA
Na bonie mam np. nagroda KELTON 630zł, wchodzę na podany powyzej link na stronę keltona www.kelton.pl, wyszukuję sprzęt MARKI KELTON do kwoty 600zł, np:

1x http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/5/13/402 (1x459zł)
1x http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/5/13/447 (1x129zł)
RAZEM: 459+129= 588zł +38ZŁ KOSZT DOSTAWY = 626zł

i podaję pełny Adres:
Jan Kowalski
ul. pakera 14/2
00-000 łódź
oraz OBOWIĄZKOWO NR TELEFONU: xxx-xxx-xxx
i kod z bonu: YYYYYY



-------------------------------------------------------------------------------------------------

i to tyle
Zapraszam do realizacji nagród!

Kontakt do mnie podany na każdym bonie, jak coś dzwońcie lub piszcie na maila pytania


Zmieniony przez - Banan w dniu 2013-06-18 13:26:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Nagrody w tym roku są od 2 sponsorów: SFD (sprzet keltona) i Treca


Nagrody będą realizowane DOPIERO WTEDY, gdy otrzymam komplet wszystkich zamówień - dlatego im szybciej się za to weźmiecie tym lepiej dla Was; proszę mobilizować kolegów i znajomych by nie ociągali się i nie czekali do końca , rok temu niektórzy bardzo długo czekali z podesłaniem danych i zamówień.

Dopiero gdy otrzymam komplet zamówień wyślę pełną listę do sponsorów i oni zaczną realizować wysyłkę nagród.
Od Treca będzie to zapewne od razu.
Od Keltona do 6 tyg czas realizacji.


Na Wasze zamowienia i adresy oczekuję do końca miesiąca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Dostałem pierwsze 2 zamówienia - oba wyglądają dobrze;

zacznę potwierdzać mailowo od jutra , więc proszę się nie martwić , że nie odpisuje od razu ;)

Muszę sporządzić sobie listę nagrodzonych osób i nagród jakie otrzymały i wtedy będę wiedział kto nie podesłał zamówienia; przypominam ważną informację:
Zamówienia będą realizowane dopiero wtedy, gdy otrzymam komplet zamówień osób nagrodzonych suplami TRECA lub sprzętem Keltona - na Wasze zamówienia czekam do końca miesiąca , więc proszę traktować datę 30.06 jako graniczną na wysłanie mi kompletu danych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
co raz wiecej zamówień do mnie spływa - wszystko jest praktycznie ok, jak cos nie tak to odpisuje na maila jakie tam drobne niedociągnięcia były

za kilka dni zacznę wypisywać od kogo nie mam zamówień, poki co zostało jeszcze ~10dni na ich przysłanie do mnie wiec jest czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
ja własnie złożyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Dostaję kolejne zamówienia i telefony - ale nadal brakuje sporej ilości osób, a czasu co raz mniej, proszę nie czekać na ostatnią chwilę.

Poniżej lista osób, które nie podesłały zamówień oraz w ogóle się ze mną nie kontaktowały w tej sprawie (jest kilka osób, które nie podesłały zamówień ale już pisały/dzwoniły więc ich na liście nie ma) , jak ktoś z Was z kimś z tej listy ma kontakt to proszę je powiadomić , ze 30.06 to ostatni dzień na podesłanie mi zamówienia i pełnych danych do wysyłki.


BRAK JAKIEGOKOLWIEK INFO OD:

JUNIOR 19-23
1 miejsce - 1200zł Kelton Mateusz Gajewicz

SENIOR DO 90kg
2 miejsce - 600zł Trec Andrzej Juraszek
3 miejsce - 400zł Trec Bartłomiej Muszka

SENIOR DO 90kg
2 miejsce - 600zł Trec Andrzej Juraszek
3 miejsce - 400zł Trec Bartłomiej Muszka

SENIOR DO 100kg
3 miejsce - 400zł Trec Łukasz Marcinkowski

SENIOR DO 110kg
2 miejsce - 600zł Trec Maciej Ondycz
WYCISKANIE CC
3 miejsce - 400zł Kelton Maciej Ondycz
WYCISKANIE 100kg
2 miejsce - 600zł Kelton Maciej Ondycz


KATEGORIA KOBIET OPEN
2 miejsce - 700zł Kelton Kinga Moczydłowska
3 miejsce - 500zł Kelton Ilona Hudziec

KOBIETY ½ CC
1 miejsce - 800zł Kelton Bettina Razzouki-Korkis
2 miejsce - 500zł Kelton Ilona Hudziec

MR BICEPS
3 miejsce - 300zł Kelton Zbigniew Drewniak

WETERANI +40
1 miejsce 800zł Kelton Waldemar Nacewicz

STRONGMEN TREC
kat do 105kg
2. Gomuła Rafał 500zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Banan


BRAK JAKIEGOKOLWIEK INFO OD:

JUNIOR 19-23
1 miejsce - 1200zł Kelton Mateusz Gajewicz

SENIOR DO 90kg
3 miejsce - 400zł Trec Bartłomiej Muszka

SENIOR DO 100kg
3 miejsce - 400zł Trec Łukasz Marcinkowski

KATEGORIA KOBIET OPEN
2 miejsce - 700zł Kelton Kinga Moczydłowska

MR BICEPS
3 miejsce - 300zł Kelton Zbigniew Drewniak

WETERANI +40
1 miejsce 800zł Kelton Waldemar Nacewicz




Do końca weekendu oczekuje przesłania zamówień i danych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
Dzisiaj poznym wieczorem zamykam listy zamówień i wysyłam je do Treca i Keltona - także do tego czasu (ok 22-23) czekam na tych co nie podesłali swoich pełnych zamówień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
jednym słowem narobisz pracy ludzią z treca i keltona:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
na pewno tak ;)
I jak znam życie mimo , że staram się by wszystko było dograne do końca i tak będą jakies problemy z zamówieniami ;) więc przygotujcie sie na telefony od treca/keltona ale trzymamy kciuki by było wszystko ok i paczki do Was wyszly jak najszybciej

jak dostanę info kiedy będą wysyłane - to dam tutaj znac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
OK:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Knjazevac (Serbia) Mistrzostwa Europy GPC

Następny temat

treningi dwuboju rwania i podrzutu

WHEY premium