SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o sprawdzenie FBW + parę pytań !

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 921

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1205
Zdecydowałem się na FBW, chciałbym skorzystać z poniższego planu i ćwiczeń, niestety nie mam warunków,aby się podciągać więc czy mogę te ćwiczenie zamienić na inne ? Reszta mi odpowiada.

Kolejne pytanie dotyczy rozgrzewki, mianowicie jak ma ona dokładnie wyglądać ? Najpierw rozciąganie, wymachy etc a później rozgrzewka z ciężarem, ale z jakim (% ciężaru maksymalnego) i przed którymi ćwiczeniami. Z góry wielkie dzięki za fatygę :)

A
Wyciskanie na płaskiej sztanga 3 serie (klatka piersiowa)
Wyciskanie hantli + unoszenie bokiem 2 serie (naramienne)
Wyciskanie francuskie leżąc 2 serie(triceps)
Podciąganie na drążku 3 serie (najszerszy grzbietu)
Przysiady ze sztangą 3 serie (czworogłowy uda)
Martwy ciąg na prostych nogach 3 serie (dwugłowy uda)
Uginanie ze sztangą 2 serie (biceps)
Wspięcia stojąc 3 serie (łydki)
Brzuch

B
Wyciskanie hantli skos 3 serie (klatka piersiowa)
Unoszenie sztangi wzdłuż tułowia (do mostka) 2 serie (naramienne)
Pompki w podporze tyłem 2 serie (triceps)
Wiosłowanie sztangą 3 serie (najszerszy grzbietu)
Unoszenie tułowia z opadu 3 serie ( prostowniki grzbietu)
Przysiady wykroczne 3 serie (czworogłowe uda)
Uginanie ramion z hantlami 2 serie (biceps)
Spięcia siedząc 3 serie (łydki)
brzuch

Amaru

"I was raised to be strong
And Mama told me be a Thug since the day I was born"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1205
Bardzo proszę o zainteresowanie tematem, nie wymagam wiele, a potrzebuje pomocy jak najszybciej :)

"I was raised to be strong
And Mama told me be a Thug since the day I was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
zaczynasz od najwiekszych partii i lecisz tak do najmniejszych :) drazka nie da sie zastapic :) łaydki wywal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617
czemu łydki ma wywalić są potrzebne tak jak reszta ciała

w "B" możesz dać coś na dwugłowe ud, np. żurawia kolejność jak podał użytkownik wyżej i jest ok

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
:P a nie wiem. ja nie robie np ;D bo szczerze to nie ma juz nawet checi po dobrze zrobionym FBW na cackanie sie z lydkami ;p a lydki mi zostaly jak robilem kiedys program na wyskok :) w lydce mam wiecej niz w lapie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9973 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30617

ja też

w moim przypadku jak trenuję siady mniej niż 2x w tygodniu to mnie kolana swędzą - VooDa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
i masz tak nieraz ze Ci niedobrze xD ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1205
Chodziło mi głównie o rozgrzewkę i jak powinna wyglądać oprócz standardowego rozciągania itp.

"I was raised to be strong
And Mama told me be a Thug since the day I was born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1625 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12063
no rozgrzewka jak rozgrzewka no ;p rozgrzej miesnie dobrze porozciagaj. i przed ciezszymi cwiczeniami seria rozgrzewkowa. mniejszy ciezar wiecej powtorzen.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia i A6W

Następny temat

.jaki nowy trening ?

WHEY premium