SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc przy układaniu diety na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
Witam ćwiczę od 2 miesięcy i chcę sobie ułożyć dietę na masę. Tylko nie wiem od czego się zabrać. Czytałęm te tematy podwieszone ale to jest dla mnie za trudne. Jak możecie to pomóżcie mi ją ułożyć, albo jak ktoś ma czas to niech sam mi jakąś zaproponuje.
Wiek:17lat
Wzrost:166cm
waga:55kg
zapotrzebowanie kaloryczne: 2882(chyba dobrze obliczyłem)
Typ budowy: EKTOMORFIK
Proszę o pomoc bo sam nie dam rady ułożyć tej diety. Jak macie czas to pomóżcie.

fifhter17

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 496
Wow !!! coz za dieta.... powiem krótko.... wypierd..ol parówki, sosy.... parowka i do tego szklanka mleka??? na ch...uj Ci cebula i czosnek... kasza gryczana i do kszy chleb razowy z masłem???po co??? po treningu ryz ok... ale kanapki z czyms na co bedziesz miał ochote.... jak po treningu potrzebujesz 40 g białka... a kanapki z czyms:/ i ryz.... nie za duzo maja tego białka.... wszystko do poprawy.... powinienes wrzucic jakies ryby, zdrowe tłuszcze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4069 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44515
nie wiem w czym problem masz zapotrzebowanie to teraz tylko stosunek b\t\w i układasz w podwieszonych jest to wytłumaczone jak dla przedszkolaka wiec nie wierze ze nic nie rozumiesz

HST power!!!
"niech nienawidzą- byle by sie bali"

http://www.sfd.pl/Lager90/BLOG/W_Drodze_Na_Plaze_fotki_s.33,_filmik_str.36-t459544.html - Mój blog;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Diety Ci nikt nie ułoży, sam musisz poczytać co warto wliczać do diety a czego unikać i na tej podstawie ulozyc swój jadłospis.

podziel te 2880 kcal na 5-6 posilkow i uloz dietke

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
Co to jest stosunek b/t/w i ile kalorii zjeść przed treningiem a ile po.

fifhter17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 495 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5879
stosunek białek/tłuszczy i węglowodanow

przed i po siłowni musisz jesc posilki ktore mają duzo węgli

nikt Ci nie powie ile masz zjesc kalorii -.-

Zmieniony przez - Kretol w dniu 2008-07-05 00:13:38

Podsumowujac podsumowanie tego podsumowania moge podsumowac ze nic z tego nie podsumuje ; D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"przed i po siłowni musisz jesc posilki ktore mają duzo węgli "

no bardzo profesjonalna porada ... jak juz piszesz to chociaz napisz tak jak powinno byc , czyli BIALKO i wegle (jak najmniej tluszczy w tych posilkach) a nie "duzo wegli" .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/Potrzebujesz_Diete_Masz_Pytania_ZAJRZYJ-t379384.html - poczytaj to, tutaj na pewno dowiesz się wszystkiego co powinieneś wiedzieć podczas układania diety

https://www.sfd.pl/Tutaj_poprawisz_swoja_DIETE-t344994.html - tutaj masz pogląd, jak wyglądają diety innych, to na tej podstawie możesz ułożyć coś odpowiedniego dla siebie

w diecie uwzględniaj w każdym posiłku białko, źródłem węglowodanów niech będą nieprzetworzone produkty zbożowe (ryż brązowy,kasza,chleb razowy)
pamiętaj również o zdrowych tłuszczach (oliwa z oliwek,orzechy,pestki-nasiona,tran)

jak coś ułożysz to możesz wkleić i ocenimy, powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
Trochę się pomęczę, ale może coś z tego będzie. Jak ułoże to dam do oceny w tym temacie. I dzięki za odpowiedzi.

fifhter17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
Ułożyłem sobie dietę tylko nie wiem, czy dobrze jak coś to poprafcie. Dopiszcie co mogę zamienić co dorzucić a czego nie jeść z tego co napisałem.

I posiłek 8.00

Jajecznica z dwóch jaj, cebula, parówka, chleb razowy z masłem i do tego szklanka mleka.

II posiłek 11.00

Ryż z tuńczykiem i cebulą lub czosnkiem.

III posiłek 14.00

Makaron + jakiś sos
Lub obiad jak ktoś ugotuje na chacie lub pierś z kurczaka

IV posiłek 17.00

Kasza gryczana + sos + chleb razowy z masłem + owoce

TRENING...TRENING...TRENING...TRENING...

V posiłek 20.00

Jak coś jest źle to poprawcie. Z góry dzięki
Ryż sosem + kanapki z czymś na co będę miał ochotę

fifhter17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Cos strasznie duzo wyszło ci tych kalorii przy twojej wadze. 55 x 24 = 1320, 1320 x 1.5 = 1980.

Chcesz byc gruby rozumiem?

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 172
Nie chce być gruby, ale znam swój organizm i wiem, że nie będę miałzbyd dużo tłuszczu po takiej diecie. Ja nigdy nie miałem zbyd dużo tłuszczu i zawsze miałęm zarys sześciopaku na brzuchu, a opychałem się czipsami, hamburgerami itp. Ja musze mieć tyle kalorii żeby nabrać masy. A tak ogólnie to jest dobrze ułożone, czy nie za bardzo???

fifhter17

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wieczorone ssanie

Następny temat

Redukcja (dieta wysoko tłuszczowa czy wysoko białkowa?) Zbędny tłuszcz ...

WHEY premium