SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Platini: Zbyt mało mistrzów w Lidze Mistrzów

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3540

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 746
Kandydat na stanowisko prezydenta UEFA Michel Platini nawołuje do stworzenia większej szansy dla klubów z krajów biedniejszych na udział w Lidze Mistrzów. - W Lidze Mistrzów jest zbyt mało mistrzów - mówi Francuz.


Kontrandydatem byłego reprezentanta Francji jest sprawujący funkcję szefa UEFA od 1990 roku Lennart Johansson. - Chcę poprawy, nie rewolucji - mówił 51-letni Platini na konferencji zwołanej w Belgradzie, która jest częścią jego kampanii wyborczej.

Platini jest zdania, że 32-drużynowa formuła rozgrywek nie powinna zostać zmieniona, chciałby jednak dopuścić do fazy grupowej większą ilość drużyn z biedniejszych krajów: - Włochy, Anglia, Niemcy i Hiszpania powinny mieć po trzy drużyny w Lidze Mistrzów, by zespoły z innych lig, które nie są tak bogate, mogły rywalizować z najlepszymi na boisku - twierdzi Platini.

- W tych rozgrywkach bierze udział zbyt mała ilość mistrzów. W wielu europejskich krajach są kluby, które nie mogą utrzymać swych najbardziej utalentowanych zawodników. Kluby te zasługują na szansę by grać w takich rozgrywkach. Moją misją jest ochrona piłki nożnej. Wierzę, że na tym pomyśle zyskają wszyscy, gdyż w rozgrywki zaangażowanych zostanie więcej lig, krajów i klubów z Europy.(źródło:pilkanozna.pl)
Co o tym sądzicie? Ja uwarzam to za bardzo dobry pomysł, LM to liga mistrzów i trzeba dać szanse mistrzom ze słabszych lig. Na przykład naszym polskim zespołom :D pozdro

"Nie trzeba być dużym , wygrywają mali..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
Cretino ja swoje argumenty pisałem nei bede powtarzał
jesli bedziemy szli w wytyczonym przez Ciebei kierunku to faktycznie zmienmy nazwe z ligi mistrzów na lige najbogatszych wtedy wszytko sie bedzie zgadzało a póki co to według mnei druzyny z najsilniejszych lig no maks 3 czyli podium bo 4 druzyna co osiągneła ze che ubiegac sie o LM? mistzr tych sredniaków w Lm a najsłabsze w eliminacjacg LM.Według mnei taka druzyna jak Sparta praga swoimi wystepami kiedys udowodniła ze by podolala zadaniu a jest. a tak co rok najbogatsi powiekszaja przepasc nad najbiedniejszymi finansowowa i sportową ,faktycznie cretino twoje argumenty mnei nie przekonuwuje wogule co ma spółka do piłki noznej mylisz pojecia,czy te 10 klubów bedzie oddawało kase ?? przeciez oni tylko dostaja a nie inwestuja w spólke produkcji wieszakó LM faktycznie mistrzowie zasługuja na nie ale 4 druzyna nie rozumiem bo co bo jest z bogatego kraju to za kilka lat jak nic Platini nie zmieni bedziemy miec 6 lig a druzyny typu sredniak na zawsze sie pozegnaja z wielką piłka dlaczego??dlatego ze potentaci stworza lM dla pieneidzy a jak jusz powiedziałem tzreba nowosci bo ostatnio nei ma wogule dreszczu emocji podczas meczy

Zmieniony przez - -Kwasior- w dniu 2006-11-10 19:38:05

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Ja jestem przeciwny. Przecież takie druzyny mają szanse wejścia do LM poprzez kwalifikacje. Skoro im sie to nie udaje to znaczy, że są po prostu za słabe, a LM musi stać na wysokim poziomie. Czwarta drużyna ligi angielskiej, hiszpańskiej czy włoskiej bardziej zasługuje na LM niż np. pierwsza drużyna San Marino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
nie ma mistrzów ze słabych lig
np: z ligi polskiej nie ma takiej druzyny, która mogłaby grac w LM z dobrym skutkiem

gdyby to weszło w życie piłkarska Liga Mistrzów straciłaby duzo na wartości.

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a ja jestem za
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 717 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12479
Platini gra pod publiczkę demagog jeden :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
mi się ten pomysl podoba,leprze to niz kolejne miejsca dla druzyn z silnych lig niedługo to mieli by bo 6 miejsc i grało by druzyny z 5 lig

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
ja też jestem za
wkońcu jak sama nazwa wskazuje 'Liga Mistrzów'

Pzdr/

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 131096
pewien artykuł stary, ale na temat https://www.sfd.pl/temat229091/ 

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
tak jak jest jest dobrze

slabsze kraje tez moga miec druzyne w LM tylko trzeba sobie eliminacje przjesc, a jeseli tego nie potrafia to przykro mi bardzo, ale nie maja czego szukac w LM

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
ZA

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
jak mogą być silne drużyny ze słabszych lig jak nie potrafią przejść kwalifikacji

Zmieniony przez - KafarXXL w dniu 2006-11-09 20:21:58

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAPRZYJAŹNIONE STRONY

Następny temat

Trenerzy z klubem

WHEY premium