SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

(Nie)Profesionalna dieta na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1413
Witam. Chciałbym prosić o ocenę diety na masę(pod trening split).
Od razu zaznaczam, że nie mam czasu i chęci na zabawę w liczenie tego wszystkiego.
Moja waga: 64kg

Dietę stosuję od poniedziałku, i zauważam oraz odczuwam efekty, przy znikomym przyroście tkanki tłuszczowej.
9:40 Jajecznica z 4 jajek
12:40 Trzy bułki ze śledziem/szynką/pomidorem/serem+ ok. 100g twarogu chudego + Mleko
15:40 Ryż biały+ jakaś zupa lub piersi z kurczaka
18:40 Warzywa na patelni+banan(w dni treningowe)+twaróg chudy+mleko
21:40 Serek wiejski+mleko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
widocznie masz dobrą genetykę, to że nie odżywiasz się prawidłowo "pod masę" nie znaczy że nie urośniesz, ale na pewno jakbyś obliczył zapotrzebowanie kaloryczne, dodał do tego 500-600 kcal, ułożył sobie prawidłową dietę lepsze byś odnotował efekty, i skoro "po tym" się nie zalewasz tłuszczem tym bardziej się nie zalejesz przy takowej diecie

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
odczuwasz na tym efekty po 4 dniach?

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1413
Szczerze mówiąc tak. Barki się powiększyły, klatka i w ogóle czuję się z dnia na dzień masywniejszy. Kiedyś gdy zaczynałem podobną dietą było tak samo, tylko, że musiałem przestać trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5861
To takim tempem za rok widzę Cie na Arnold Classic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1413
Nie prosiłem o zaproszenie na spęd dla intelektualnych impotentów, tylko o ocenienie diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
no więc dieta jest tragiczna

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1413
To dlaczego odczuwam i zauważam efekty?
PS: Tutaj chodzi o zdrową dietę, bez tego gówna typu suplementy, gainery, kreatyny itp. Dodam, że jesteś uczniem, więc nie jest łatwo.
Jeżeli uważasz, że dieta jest tragiczna, to co w niej tragicznego? Bo akurat co posiłek przyjmuję około 20g białka.

Zmieniony przez - ssmanbor w dniu 2013-02-08 09:18:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
białko białku nie równe.. to że zjesz ok 20g białka pochodzącego z twarogu nie znaczy to koniecznie dobrze, jesz pieczywo białe a bardziej wartościowe jest pełnoziarniste, nabiał chudy to bardzo przetworzone produkty dużo lepiej by było jakbyś jadł półtłuste, dostarczasz za mało węglowodanów które odgrywają najważniejszą rolę w okresie budowania masy mięśniowej, za mało warzyw zawierających dobre węgle i niezbędne witaminy,

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2122
odyłam Cię do artykułów które mogą Ci co nie co rozjaśnić

Who dares wins

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40
ok skoro "odylasz" to podaj jakieś konkretne. Ja ostatnio wyczytałam że spoko jest jedzeninie eko. Jak chcesz zgubić te zły tłuszcz. Nie wiem czy to głupota czy nie i chętnie tez bym poczytała. Na razie ćwiczę i jem eko żarcie. https://www.sfd.pl/Co_właśnie_wcinasz_VOL_7-t852561-s197.html#post5 tu sie zaopatruje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LOW CARB korekta diety i pare pytań.

Następny temat

dieta na mase

WHEY premium