SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zmotywowana papryczasta chce w końcu coś ze sobą zrobić

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1350
trening który nazywa się Cardio Recovery i podobno ma być odpoczynkiem i regeneracją zawsze jest dla mnie najtrudniejszy (takie słabiutkie mięśnie :()

dziś dzień 19 Insanity

czy gorzka czekolada to duży dietetyczny grzech? :) bo dziś przy śniadaniu nieco zgrzeszyłam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Gorzką czekoladę z minimum 70% kakao raz na jakiś czas w niewielkich ilościach można zjeść, ale generalnie nie zalecamy słodyczy.

Odpuść sobie to insanity.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1350
Saida
Odpuść sobie to insanity.

Dlaczego? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 345 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10055
Paprynia

ugotowałam 50 g kaszy, zjadłam tylko odrobinę i po chwili zrobiłam się od razu senna... czemu te wszystkie kasze i płatki tak na mnie działają? jak żyć?Zmieniony przez - Paprynia w dniu 2014-04-03 15:19:49

Zmieniony przez - Paprynia w dniu 2014-04-03 15:40:23


hej. też tak miałam,że od razu byłam senna po jedzeniu kaszy/makaronu/i czegos jeszcze,ale nie pamiętam. Niestety przyczyny nie znam :
powodzenia...czemu nie bierzesz, któregoś z treningów z regulaminu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1350
cytrynowa456
czemu nie bierzesz, któregoś z treningów z regulaminu?

z tego co przejrzałam wszystkie wymagają sprzętu (piłka, sztangielki, gumy....karnet na siłownie ;))
Na razie jak wspomniałam zbieram na sprzęt. Kupić musiałam sportowe buty do biegania i podstawowy ubiór bo nie miałam nic sportowego... no i komplet na basen. Na coś więcej będę mogła sobie pozwolić może za miesiąc a na siłownię niestety ze wsi trochę za daleko. Za miesiąc skończę ten video-trening i akurat powinnam mieć pieniążka na zainwestowanie w jakieś sztangielki. Wyszłam z założenia, że lepiej robić cokolwiek niż nie robić nic. Poza tym dzięki takiej formie treningu mam wyższą motywację (łatwiej mi się do niego zmusić, wytrzymać założoną ilość czasu itp) więc przypuszczam że powinien mi pomóc przyzwyczaić się (a raczej moją głowę) do wysiłku.
Nie chodzi o to, że się napatrzyłam, naczytałam i liczę na cuda. co to to nie, ale faktycznie widzę, że łatwiej w ten sposób zmusić mi się do ruchu i dzięki temu są już jakieś efekty w troszkę lepszej kondycji.

Zmieniony przez - Paprynia w dniu 2014-04-04 15:53:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1350
ależ było mi dziś ciężko zjeść tyle co zaplanowałam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 10723 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 139371
warzyw zielonych i wodnistych nie liczymy ---> https://www.sfd.pl/-t752315.html

Życzę Ci żebyś kiedyś na takiej kaloryczności była bardzo głodna i dziwiła się sama sobie jak mogłaś mieć problem z taką ilością jedzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Treningi rodem z insanity są prostą drogą do kontuzji.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1350
Saida
Treningi rodem z insanity są prostą drogą do kontuzji.
Chodzi o intensywność, rodzaj ćwiczeń, to że są 6 dni w tygodniu czy jeszcze coś innego? Przepraszam, jeśli głupio pytam, ot początkująca jestem, staram się dużo czytać, ale nadal czuję się głupia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1350
sama nie wiem czy jakieś specjalne efekty widać, na pewno ciało się ujędrniło, mam wrażenie że cellulit jest dużo mniej widoczny a sama skóra ma ładniejszy koloryt







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagrody, nagrody, nagrody!!!!

Następny temat

trening siłowy, uda, wzrost

WHEY premium