SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zdrowe odżywiane.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
Witajcie, mam 17 lat i trenuję bieganie. Nie interesuje mnię zwiększanie masy mięśniowej, ani chudnięcie. Chcę się po prostu zdrowo odżywiać. By wszystkie procesy zachodzące jeszcze w rozwijającym się organizmie przechodziły porpawnie. Skręciłem coś takiego.




Śniadanie: 6.30
2 jajka na twardo
60g płatków owsianych
200ml mleka
Omega 3 capsik

II Śniadanie 9.30
Jogurt naturalny
Migdały
Grahamka z Ogórem i Pomidorem+chuda wędlina

III Sniadanie(w SQL) 12.30
Sałatka :
Pomidor, Sałata, Pierś, Rzodkiew+ oliwa
przyprawy


Obiad 15.30
100g piersi z kuraka
100g ryżu brązowego
Warzywa: brokuły, marchew
Omega Caps, Vita-min Multiple Sport !

Po treningu 18.30
Grejfriut + Zielona Herbata + Makrela/ inna ryba. !

Kolacja: 20.30

Twaróg chudy+ ogórek+rzodkiew.!

Co wy na to ? :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6924 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 117946
wygląda ok, w II sniadaniu zamiast wędliny dalbym kawałek mięsa, w ostanim dodał zdrowy tłuszcz

pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
niby tak ale 2 plasterki wędliny do bułki nic mu nie zrobią, zwłaszcza że trenuje tylko rekreacyjnie ;)

non omnis moriar~`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
Nie, no myśle, ze jestem w stanie jakiś kawałeczek wołowinki wrzucić do kanapki. ! Chociaż sopocka wieprzowa dobrej jakości jest chudziutka i podobno ujdzie. Idą sogi chłopaki. ! łycha Oliwy do kolacji, pójdzie ;] !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
rybke mozesz zjesc przed bieganiem do ryżu, a po treningu kurczaka z racji tego ze to chude mięsko, a rybka conieco tego tluszczu posiada.

non omnis moriar~`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Nie chodzi o to czy jest chuda czy tlusta, ale o to jak zostala przygotowana i co do niej dodano.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
hmm wiec domer tlusta ryba i mieso z kurczaka przygotowane bez użycia dużych ilości tłuszczy dodatkowych, beda miały taki sam czas wchłaniania białka? pytam już z ciekawośći tylko.

non omnis moriar~`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 65 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
domer: no ok, wrzuce nie przetwarzane mięsko. Dzięki, będe unikał sklepowych szynek;D

monkey: wiem, że lepiej po bieganiu kurak, ale wiesz łatwiej mi zrobić piersi z ryżem niż makrele z ryżem (bo ja myśle o wędzonej):D Po za tym smaczniej kura z ryżem, ale za zainteresowanie dzięki wielkie ;] !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8375
ah to było do wędliny, źle przeczytałem ;) powodzenia panie wonszu!

non omnis moriar~`

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Pasuje grejfrut z herbatą i z makrelą ? Ja mimo wszystko po treningu zjadłbym coś konkretniejszego opartego na węglowodanach. Poza tym makrela jest tłusta, wiec jak już to może być inna ryba np. duszona.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli chodzi o potreningowy głównie zadbaj o szybko wchłanialne białko z ww nie ma poblemu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny i ewentualnej poprawy vol ktorystam

Następny temat

Mały problem z kaloriami - redukcja

WHEY premium