SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zasłabniecie

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3929

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 733
Cze. Mam taki problem. Wybralem sie na trening biegowy ostatnio( nie trenuje, w wakacje zaczolem troche biegac). Bylo jakies tam roztruchtanie rozgrzewka a potem 200m na max (sprawdzian). Po tym dystansie sie strasznie zle czulem :( i nie mialem wogole sil. Po 15 min lezenie mi przeszlo . Co o tym sadzicie ??PS osiagnolem 27:40. heh

http://chomikuj.pl/?page=80650 Chomikuj = zarabiaj+dostep do wielu plików

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
no coz, zarowno czas jak i twoje slabe samopoczucie powinny ci dac sygnal, ze nie nalezy sie zylowac jak sie nie jest do tego przygotowanym. Napisz co ci dolegalo. Wymioty? Zawroty w glowie? Kolatanie serca?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
poprostu organizm sam pokazal ci ze niejest przygotowany do takich przeciazen,niektorzy wymiotuja biegnac na maxa,inni moga zemdlec,inni leza i do siebie dochodza

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 733
No raczej zbieralo mi sie cos pod wymioty. W wakacje robilem trzygodniowy trening sprinterski i nic sie nie dzialo. Mozliwe ze to przez astme :( chociaz mialem badan i wyszlo ze jej nie mam. Gdy bylem maly niestety mialem . Juz sam nie wiem co o tym myslec

http://chomikuj.pl/?page=80650 Chomikuj = zarabiaj+dostep do wielu plików

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 733
No raczej zbieralo mi sie cos pod wymioty. W wakacje robilem trzygodniowy trening sprinterski i nic sie nie dzialo. Mozliwe ze to przez astme :( chociaz mialem badania i wyszlo ze jej nie mam. Gdy bylem maly niestety mialem . Teraz powoli zwiekszam wydolnosc np. 3:40 na tysiac a pol roku temu 4:30(nigdy nie bylem dobry na dlugie).Juz sam nie wiem co o tym myslec

http://chomikuj.pl/?page=80650 Chomikuj = zarabiaj+dostep do wielu plików

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
1000m to sredni dystans nie dlugi!!

przy dobrym treningu to 3.40 bedziesz spokojnie robil na treningach nie na maxa a na maxa to bezproblemowo mozesz schodzic do 3.10,ale wszystko zalezy wlasnei od treningu

trening trening trening trening trening trening i jeszcze raz trening wtedy bedizesz wiedizal co o tym myslec

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
Ochota na pawia to normalny objaw przy bardzo duzym wysilku.
Miewam tak np. podczas krotkich, mocnych interwalow lub jak robie serie
przysiadow - imo to znak, ze sie naprawde zmusiles sie do duzego wysilku.

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3354
zgoda ale jesli masz cos takiego po 200 m to cos jest chyba nie bubu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2336 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11009
poprostu tak zareagowal jego organizm , moze odwiedizc lekaza jesli to sie bedzie czesciej zdazac

>>SAPSP<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 733
Przypomnial mi sie jeszcze jeden objaw tzn. strasznie gesta slina. Ciezko bylo ja przelknac. Niestety nie mialem tam dostepu do wody aby sie napic. Pozniej sie jak sie poczulem lepiej to sie napilem i reszta objawow ustapila

http://chomikuj.pl/?page=80650 Chomikuj = zarabiaj+dostep do wielu plików

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 278 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2363
Hmmm kiedys miałem coś podobnego po biegu na 300m, a przyczyną tego był poprostu bieg bez rozgrzewki i przygotowaniaWtedy to normalnie czółem jak bym miał nogi z zalaza:Dtaaaaakie cięzkie:D:D

PEACE

Tooooooooo wszystko:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrzucanie wagi - trening biegowy...

Następny temat

Astma

WHEY premium