SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapytanie :)

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4571


Pomysl jest taki zeby zrobic jakies konkretne koszulki z Logo Pride, k1, czy ufc. Pamietam ze sam zawsze chcialem cos takiego miec ale nigdzie nie mozna dostac. Chcialbym sie dowiedziec ile osob byloby zainteresowanych kupnem takiej koszulki? Narazie mam zaplanowany jeden wzor, ale gdyby bylo zainteresowanie moznaby wiecej pokombinowac. Aha cena to bylaby w granicach 39-40PLN.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
może bym się skusił jakby jakaś kasa była! pomysł w każdym razie dobry!

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Za 30 zeta mógłbym się pisać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Koszt nadruku to około 30 zł. A wzory każdy sobie może ściągnąć z neta. Był chyba nawet topic na sfd, gdzie było sporo różnych motywów, logosow itp.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
a może na www.butik.pl ?

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4571
Przy jednej koszulce koszt nadruku (bo z przodu i na plecach) 40 zl plus koszulka. Ja proponowalem za maks 40.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Mogę się z Tobą wymienić za oryginalnę koszulkę Everlasta (z zawodów kickboxingu)jak ją gdzieś znajdę (rozmiar XL).A tak poza tym może by wydrukować kilkanaście koszulek o jednym wzorze.Napewno ktoś mógłby się tym zająć a chętni na forum powinni się znaleźć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 188 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4571
No stary przeciez o tym mowie! Robie wywiad bo chce wziac takich koszulek 30. Ale nie wyloze w sumie nie malej kasy zeby potem z nimi zostac. Wiec chcialem zrobic maly wywiad zeby dojsc do tego jaki wzor by pasowal najwiekszej liczbie osob i jakie rozmiary itp. Mi sie np bardzo podoba ten z piescia na klacie i "pride" z tylu i zawsze chcialem taki tshirt a nigdzi po prostu nigdzie ich nie ma (nawet na amerykanskim ebayu). A zajaralem sie takimi koszulkami odkad ogladalem filmiki z Mirko Crocopem, on wlasnie mial takie koszulki w stylu "pride" czy "pride or die".

Jezeli pewna liczba osob bylaby zainteresowana a np. ktos by sie bal ze np wplaci kase a ja nikomu nie wysle koszulki to ja odpalam zaraz aukcje na allegro, na ktorym sporadycznie ale uczciwie na najrozniejszych aukcjach (sprzedajac i kupujac) dorobilem sie prawie 60 pozytywow, 0 negatywow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565


na montownia.pl sklapałem sobie koszulke z takim wzorem. Nawet fajnie wyszła

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5678 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65565


to też kozacki wzór:-]

Ból jest najlepszym instruktorem tylko nikt nie chce zostać jego uczniem!
================================================
Wejdź - http://www.pajacyk.pl
_-=<<--SFD-FIGHT-CLUB-->>=-_
__--__GRUBAS Z UDERZANYCH__--__

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Jaki jest koszt takich zaprojektowanych tam koszulek?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRIDE GP WYNIKI!

Następny temat

Wyniki IV Otwartych MP Kempo Tai Jutsu

WHEY premium