SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zapotrzebowanie kaloryczne- odchudzanie.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Paula - na takim forum jak to - pomocy powinny szukać osoby generalnie zdrowe - ponieważ nikt z nas (poprawcie mnie jeśli się myle) nie jest lekarzem. A Ty wymagasz wiedzy specjalistycznej -a nie takiej jaką mają inni użytkownicy forum, nawet zawodowi dietetycy i trenerzy.
Brak okresu nie jest "powszechną" dolegliwością kobiet, w ciąże nie zajdziesz stosując antykoncepcje, a krwawienie które podczas jej występuje nie jest miesiączką. Nic się samo nie ureguluje po ciąży, bo bez prawidłowego cyklu w ciąże nie zajdziesz. Najpierw zdrowie, potem wygląd. Uregulowana lekami tarczyca przy kwestii rozregulowanych babskich hormonów to pikuś. Nie czuję się kompetentna do wypowiadania w tak złozonej sprawie - ale doświadczenie życiowe mi mówi - idź jeszcze do innego lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17703
Paatik: Udało mi się schudnąć raz, więc to pokazuje że jednak da się z moimi problemami. Teraz wiem, że popełniłam błąd że mało jadłam i ciągle ćwiczyłam ale tak postępuje większość początkujących kobiet. Być może po zastosowaniu się do rad, żebym dalej tak samo jadła powróci normalny tryb mojego organizmu. Nie wiem czy tak będzie czy nie. To się okaże. Niestety na tę chwilę nie stać mnie do chodzenia do wielu różnych lekarzy, gdzie wizyta kosztuje przynajmniej 150 zł ( mieszkam w dużym mieście). U ginekologa nie byłam jednego i większość tak powiedziała. Nie uczyłam się medycyny, dlatego się ich słucham i nie podważam ich decyzji. Zastanowię się nad zmianą jeszcze, ale na razie nie planuję żadnego potomstwa, dlatego taka metoda odpowiada mi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17703
Pytanie z innej dziedziny.
Jeśli przy danym ćwiczeniu mogę wykonać więcej powtórzeń to czy zwiększyć te powtórzenia czy zwiększyć ciężar?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zwiększaj ciężar.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Zależy jakie cele treningowe masz, ale slepiej zwiększyć ciężar chyba że robisz treningi wytrzymałościowe.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Mimo wszystko warto zachować daleko posuniętą ostrożność, gdyż najbardziej istotną rzeczą jest odpowiednia technika. Nie tylko zwiększanie ciężarów może być bodźcem do stymulacji masy mięśniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Oczywiście, ciężar taki, który pozwoli wykonać ćwiczenie z zachowaniem odpowiedniej techniki. Jest to podstawą.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17703
Wydaje mi się że dobrze wykonuję ćwiczenia.
Czy przerwę pomiędzy seriami mogę wydłużyć do 2-3 minut jeśli dodaję kilogramy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6266 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Zrób taką, żebyś była gotowa do jej wykonania. Jednak 3 minuty to już dość dużo. Aż tyle czasu potrzebujesz żeby dojść do siebie?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17703
Większość partii ciała nie potrzebuje aż tak dużej przerwy ale na przykład lewa ręka jest taka słaba że te 2-3 minuty muszą być. Im więcej odpoczynku tym gorzej ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

163cm waga 82kg

Następny temat

Jakie badania ?

WHEY premium