SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana ryżu na..

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Witam mam takie pytanie.. W diecie około 12:25 mam posiłek który składa się ze 100g ryżu i 250g ryby. Z tego co wyczytałem 100g ryżu zawiera około 78,9 g wegli jakbym zastąpił go chlebem razowym w którym w 150g wychodzi mi ze jest 76,8 g wegli + do tego jakas szyneczka z kury + rybka. Moze być taki posiłek ? Bo nie znam sie za bardzo na dietetyce i nie wiem czy to zrobi jakąś dużą różnicę. Czekam na odp i pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530
Jestem wtedy w szkole a wychodze o 7:30 i po prostu ciezko jakos mi wchodzi ten ryz zimny :P i stad moje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Może być chleb żytni razowy/ale bez szynki, bo to wysoko przetworzony produkt.
Możesz wrzucić mięso/rybę/jaj/nabiał.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase, 75kg

Następny temat

LEANGAINS - potrzebuje porady odnośnie makroskładników

WHEY premium