SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Olimpem po zdrowie i nagrody-KODY I CENY str. 84, 128 i 263

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
obowiazkowo
prosze dzwon w PN na

Infolinia 0 801 19 42 42 (29gr / połączenie)

miedzy 9-15

jesli bedzie jakis problem - daj znac na prv po telefonie powalczymy razem o Twoje nagrody !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1094
Udało mi się dodzwonić do odpowiedniej osoby (dokładnie to nie mogłem się dodzwonić, później Pan przekierował mnie do Pani, która powiedziała, że Pani z którą powinienem rozmawiać jest na lunchu, zapisała sobie mój numer telefonu, imię i nazwisko i powiedziała, że tamta Pani oddzwoni do 10 minut. Oddzwoniła po 70 minutach.)
Trochę tak dziwne, bo znalazła moje zamówienie i powiedziała, ze w takim razie paczka będzie jutro albo pojutrze (rozumiem, że do dwóch dni). Czyli po prostu trzeba było się upomnieć o swoje, bo tak to mógłbym czekać jeszcze tydzień, dwa, miesiąc albo i kilka dni ... nie wiadomo.
Mam nadzieję, że po tych 49 dniach w końcu otrzymam towar. Trochę się zawiodłem, ale ważne, że będzie :)

Zmieniony przez - MariuszN w dniu 2010-10-25 21:18:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
no wiesz
przy takiej ilosci zamowien czasem warto sie przypomniec - dlatego sugerowalem telefon
z reguly ma to miejsce jesli akurta jakiegos smaku/produktu brakuje w momencie poczatkowym

cieszy proefesjonalne podejscie
a Tobie zycze zadowolenia z nagrody oraz wiecej szczescia next time

aha
jakby za 2 dni nie bylo kuriera wal smialo na prv do mnie z danymi - zadzialamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13866
Witam,

Na puchach od sp80 i whey protein kod kreskowy i ten kod 2d są na oddzielnych naklejkach, więc nie ma możlieości żeby były w jednym kawałku. Mam odklejać jedno i drugie czy tylko hologram 2d jest potrzebny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zobacz czy przypadkiem kod kreskowy nie jest tym sklepowym

bo jakos trudno mi uwierzyc aby tak bylo z olimpowym

mozesz zrobic zdjecia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1249
Na starych opakowaniach Sp 80 i Compleksa kod kreskowy i kod dwuwymiarowy są z tyłu i jest to jedna etykieta, nowe puszki mają sleevy - takie foliowe rękawy, które można ściągnąć i nawet wysłać w całości (oczywiście bez puszki).
A jeśli i tak masz wątpliwości, to odklej jedną i drugą etykietę, naklej na kartkę i tak wyślij, na pewno będzie OK.

Spam killer...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tak czy siak
sa na jednym kawalku ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 487 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13866













Masz Biniu zdjęcia. I jak widać to kod kreskowy jest na oddzielnej naklejce co ten hologram 2d.


Zmieniony przez - PakerConan w dniu 2010-11-02 18:06:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dzieki - bedziemy dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Odklejasz łączysz. Musi być zarówno kod kreskowy jak i hologram 2d.
Przypomninamy, że shoty nie biorą udziału w konkursie, natomiast można je wybrać jako nagrodę. To informacja na przyszłość.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moro gasp - białe??

Następny temat

Dieta redukcyjna - stagnacja

WHEY premium