SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost a odzywianie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3969

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
Ehh wypiszcie mi, co powinienem jeść, aby wykorzystać swoją genetykę jak najlepiej, zeby jak najwięcej urosnąć... Wiem że jest to gdzieś wypisane, ale nie mogę znaleź :(( ... Z góry dziękuje!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
zelatyne?? daj se spokoj
jedz zdrowo, bez chemii, przetworzonych gowien, zadbaj o tluszcze, do tego jakis ogolnorozwojowy sport i lux
jesli nie na wzrost, to na pewno na zdrowie...

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
Białko:
jaja, ryby, mięso, sery
Węglowodany:
Kasza, ryż, makaron, pieczywo pełnoziarniste, warzywa, owoce.
Tłuszcze:
Oleje tłoczone na zimno, nasiona, orzechy, omega-3, tran

Więcej masz w podwieszonych :)

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
urosnac rozumiem ze na wzrost...

Jest to glownie sprawa genetyki. Jedynie co to zdrowo sie odzywiaj. No i nie bierz używek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
ja myślałem że chodzi o mase

eh to już jakieś zboczenie z tą masą chyba mam

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
sam do konca nie jestem pewien o co chodzio autorowi, ale wydaje mi sie ze chodzi tu o wzrost

Jesli nie to...

https://www.sfd.pl/temat173140/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie mozesz znalezc, bo nie szukasz 211 artykulow to ja zaliczam w jeden dzien
w dodatku faktycznie sprecyzuj o co chodzilo
a co do tytulu posta... dlugo nad nim myslales? mogles chociaz jakis fajny szlaczek ulozyc co by milej dla oka bylo

Zmieniony przez - michal_bas w dniu 2006-09-22 18:57:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
No chodzi mi o wzrost, a nie przyrost masy... Hehehe i tak już za dużo waże ;p A co do tytułu mojego postu, to nie męczyłem się nad nim długo :ppp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze wzrostem wiele nie wykombinujesz, jedz zdrowo, dostarczaj witamin mineralow niezbednych tluszczy oraz budulca - bialka, ale nikt ci nie gwarantuje, ze dzieki temu urosniesz
ani, ze nie urosniesz, nie stosujac powyzszych wskazowek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"ze wzrostem wiele nie wykombinujesz, jedz zdrowo, dostarczaj witamin mineralow niezbednych tluszczy oraz budulca - bialka, ale nikt ci nie gwarantuje, ze dzieki temu urosniesz
ani, ze nie urosniesz, nie stosujac powyzszych wskazowek"
Dokładnie. Ja to za przeproszeniem - chooja jem (i tak było zawsze), a mam 188 cm wzrostu. I nigdy nie katowałem się żadnymi olejami, witaminami, rybami, orzechami, owocami, tranem, pełnoziarnistym pieczywem, itp. :/ Wzrost to w 99% kwestia genetyki i sprawa zamknięta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 10140 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38697
Jedz zdrowo żyj aktywnie nic innego nie wymyślisz, genetyki nie zmienisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 737
No chce się dobrze odżywiać i w 100% wykorzystać organizm! Ale nie chce przytyć... Więc zacznijmy od białek i wapnia, czyli 2 litry mleka dziennie i co do tego najlepiej dorzucić ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie

Następny temat

Dieta na mase, skladniki, pory posilkow, prosze o rady

WHEY premium