SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wzrost, ćwiczenia / odżywianie

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 944

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
Witam
Mam pytanie, czy istnieją jakieś ćwiczenia / metody odżywiania na zwiększenie swojego wzrostu. Mam obecienie 177cm wzrostu 75kg wagi, wiek 17 lat, zależy mi abym urósł od 4-8 cm. Jeśli istnieją jakieś metody rozciągania się, to byłbym wdzięczny o podanie ich, bo akurat z gibkością u mnie bardzo dobrze. Z góry dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Niestety niema takich ćwiczeń.
Pozostaje jedynie prowadzić aktywny tryb życia i zdrowo się odżywiać.Resztę zrobi matka natura
177cm to nie jest mało - Twój okres dojrzewania jeszcze trwa ,więc wszystko możliwe
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Nie - nie istnieje coś takiego. Wzrost to cecha dziedziczona genetycznie jak każda inna typu kolor oczu, włosów, kształt uszu czy nosa.

To tak jakbyś pytał o to czy isnieje jakaś metoda żywieniowa na to żeby Ci nos urósł

Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2012-01-29 14:24:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20
Ekspert-SFD
Witam.
Niestety niema takich ćwiczeń.
Pozostaje jedynie prowadzić aktywny tryb życia i zdrowo się odżywiać.Resztę zrobi matka natura
177cm to nie jest mało - Twój okres dojrzewania jeszcze trwa ,więc wszystko możliwe
Pozdrawiam

To co napisałeś powyżej staram się robić... Mam takie pytanie jeszcze, do chodzących na siłownie, czy ćwiczenie na niej może dodać wraz z wrostem masy, parę cm, czy raczej odwrotnie, może człowiek skurczyć :) ? Sorry za moją nie wiedzę. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Nie nie może - ani nie doda ani nie odejmie - masa jakakolwiek nie ma nic wspólnego ze wzrostem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

hst

Następny temat

Domowy trening FBW masa+redukcja

WHEY premium