SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wykonczyc boks amatorski w Polsce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
Minister Mucha przedstawila projekt zmian w finansowaniu. Zmiana polega na podzieleniu dyscyplin sportowych na grupy. Boks zostal zakwalifikowany do grupy "Sport o malym znaczeniu". A oznacza to obciecie dotacji o 20 procent....

Niezla kiszka.


http://www.msport.gov.pl/aktualnosci/czas-na-zmiany-w-sporcie-wyczynowym

Zmieniony przez - Kuro w dniu 2013-01-30 08:15:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 710
Musisz mnie zabić żeby mnie pokonać- Joe Frazier. Wogule się nie przejmujcie takimi rzeczami. Garda wysoko i ogień na treningach i będzie dobrze. Powodzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 294 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6805
Jeżeli związek będzie na tyle dobrze funkcjonował może liczyć na pieniądze z rezerwy więc wcale nie musi być gorzej. Będzie trzeba tylko mądrzej tym zarządzać.

AG

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIO M. Cieśliński
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1733 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9689
Niestety ale boks olimpijski od wielu lat leży na dechach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8777
jak moze byc lepiej skoro jest zle to obciecie 20 procent czym k***a zaowocuje ? paranoja przeciez to jest smiechu warte co ta mucha robi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
A co nie lezy na deskach u nas?

Sykcesy sa tylko jak jest jagis mega talent. I w dodatku rodzice maja pieniadze na treningi.
Fajnie, ze zapasnikom nie obcieli.

Boks zakwalifikowany do grupy opisanej m.in. jako " nie ma tradycji w Polsce". To po prostu skandal. Boks sportem bez tradycji...

A teraz sie bedziemy emocjonowac walkami stulecia dziadkow. Takimi "walkami stulecia co dwa lata". Golota - Adamek. Golota - Saleta. Co jeszcze? Szpilka - Adamek???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ej no ale piłka nożna ma tradycje to trzeba im podnieść ,albo ministrom może jakieś bonusy za dobrą pracę!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Szkoda tylko, że na wyniki boksu patrzy się tylko przez pryzmat boksu mężczyzn, w sytuacji kiedy dziewczyny przywożą od kilku lat worki medali. Żeby daleko nie szukać ostatnie Mistrzostwa Europy Kadetek i Juniorek w Boksie, gdzie Polki zdobyły 17 medali! A to tylko jeden z przykładów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 44 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 397
Ta nasza jedyna dziewczyna na olimpiadzie niestety za wiele nie pokazała. Facetów w ogóle jakichś wysłali? Bo nie zauważyłam.

Mnie w tym zestawieniu rozwala podział na: karate, karate tradycyjne i karate fudokan, z czego tradycyjne ma wyższy priorytet niż dwa pozostałe Ministra chyba sama to pisała.

“Better a student of reality than a master of illusion”.

[http://www.przygarnijkrolika.pl/] 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
No nie wyslali. Wiec jak sie jeszcze obetnie dotacje, to z pewnoscia na nastepna olimpiade ktos sie znajdzie.

Z ta dziewczyna co ja wysali, to nie jest taka prosta sprawa. Zeby skwitowac to tylko, ze niewiele pokazala.

Zreszta cala ta reforma polega na tym, ze wszystkim obcinaja. To jaka to reforma?

Tak jak reforma podatkowa, ktora polega na tym, ze sie podwyzsza podatki...

Tak sie konczy zloty sen o zielonej wyspie i drugiej irlandii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9567
Adminejszyn
jak moze byc lepiej skoro jest zle to obciecie 20 procent czym k***a zaowocuje ? paranoja przeciez to jest smiechu warte co ta mucha robi


tym zaowocuje, że albo związek sie wezmie w garsc i z przedszkola przejdzie do minimum 1 klasy LO, to nie tylko sobie poradzi, co dostanie więcej kasy od państwa, a jak będzie tak zaradny jak zwiazki w innych krajach to poradzi sobie bez łaski rządu;)

jakby ładowali kase w to g****, które sam prawie 3 lata trenuje to te dziadki dalej beda mieli w dupie, bo oni sie smieja i zgarniaja gruba kase i to nie tylko w PZB ;)

Zmieniony przez - paker95 w dniu 2013-01-31 19:30:22

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 200 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 843
Alexia
Ta nasza jedyna dziewczyna na olimpiadzie niestety za wiele nie pokazała. Facetów w ogóle jakichś wysłali? Bo nie zauważyłam.

Mnie w tym zestawieniu rozwala podział na: karate, karate tradycyjne i karate fudokan, z czego tradycyjne ma wyższy priorytet niż dwa pozostałe Ministra chyba sama to pisała.

Z Karoliną Michalczuk to nie taka prosta sprawa. Zbyt wiele działo się wokół ringu by mogła komfortowo wyjść i walczyć o medal (konflitk na lini trener kadry - trener klubowy). Karolina to multimedalistką mistrzostw Europy i świata. Medal był na pewno w jej zasięgu. Poza tym mamy obecnie 3 medalistki MŚ seniorek. W ub. roku zdobyliśmy także srebrny medal młodzieżowych mistrzostw świata.

W męskim boksie nie jest dobrze, ale w kobiecym jest świetnie. Szkoda, że ministerstwo tego nie dostrzega. Niech podadzą mi dyscyplinę w której kadetki i juniorki zdobyły w jednym roku 17 medali.

Poza tym dla mnie śmiech na sali, że w pierwszej grupie jest np kolarstwo i narciarstwo. W pierwszym przypadku jedynie sukcesy kolarek górskich (bodajże dwóch), w drugim sukcesy Kowalczyk. Skoczkowie dobijają się do czołówki, ale nie wierzę, aby któryś z nich miał szansę na medal. Stoch to nie Małysz, mimo że ma talent.

Te segregowanie dyscyplin z dupy wzięte. Dziwi mnie też że nie ma nigdzie kick-boxingu, w którym od lat zdobywamy medale.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zostać mistrzem olimpijskim w zapasach?

Następny temat

Zawody 2013 - Grappling | SF | BJJ | Zapasy | Judo

WHEY premium