SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wyciskanie pryszczy jako nałóg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 38397

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze to zabrzmi d****nie al emam nałóg wyciskania pryszczy....
biore teraz roaccutane i jestem 200% pewien ze jakbym przestal je wyciskac to po 2 tygodnich niemialbym nic a tak wracają i wracają
kiedy mowie se dosc wytrzymuje max 3-4dni, lepiej jest na wyjazdach gdy niema dobrego lustra i oswietlenia i poprostu ich niewidze(zeby ej zobaczyc trza sie przyjzec z mneij niz pol metra przy dobrym swietle
no i jakos alkocholu nienaduzywam przestalem niedawno palic a od tego niemoge si eodzwyczaic
przedchwila nawet zakleilem lustro kartka A4 i tasma do paczek ale neiwiem na jak dlugo to pomoze
moze jakies leki na odrzucenei tego nalogu?

pozrawiam i z gory dziekuje za wszelkie sensowne rady

ps:9lat w nałogu....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 653 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6128
Jeżeli chcesz pozbyć sie "pryszczy" przecieraj twarz wacikiem nasączonym AMOLEM. Działa niesamowicie. Kilka razy dziennie. Wygląd skóry poprawi się niesamowicie. Naturalnie przesuszy to skórę i będziesz musiał zastosować za jakiś czas krem do twarzy, ale poradzisz sobie:)
Mi pomogło :)

nie polemizuj z idiotą
- najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu,
a później pobije doświadczeniem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 9216 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30094
Raczej ciężko sie wyzbyć takich nałogów...
Może gumka na ręke, i kiedy przyjdzie ochota na wyciskanie, to pstrykasz i boli? To nawet fajna metoda... jak bedziesz pstrykał odpowiednio mocno to odechce sie ugniatania twarzy.
Jeśli nie, to po prostu udaj sie do psychologa, na pewno znajdziecie jakąś metode...

I gratuluje rzucenia palenia.

Pozdrawiam, Dezir - moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
I gdyby przyszło tysiąc atletów, i każdy zjadłby tysiąc kotletów
i każdy nie wiem jak się wytężał - to nie udźwigną, taki to ciężar

Pozdrawiam, Dezir - (były, więc nieoficjalny) moderator działu "Fitness"
----------------------------------------------
>> "TRZEBA BYĆ ZNAWCĄ, A NIE WYZNAWCĄ" <<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Moze jest to zwiazane z jakims stanem nerowym ? Stresem ? Tak jak obgryzanie paznokci ?
Moze warto sie zastanowic co Cie ostatnio denerwuje, czy masz jakis problem...


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-1 Miejsce w Konkursie Moderatorów-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde widzicie.... to niejest tak jak z paznokciami(chyba) bo niemam jakiejs takiej konieczosci zeby isc sie wyciskac do kibla przed lustro tylko poprostu jak jzu jestem topatrze czy cos duzego niewylazlo no i przy okazji sprzatam reszte tych niewidocznych prawie ktore w rzeczywistosci wogole mi nieprzeszkadzaja - to niejest wina nerwow
wlasnie z ta gumką podsuneles mi inny pomysl - bede chodzil po domu w rekawiczkach

no zobaczymy czy pomoze

w kazdym razie dzieki

pozdro

ps:zucilem palenie zielonego a nei papierosow jak (chyba) myslisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4108 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 24162
Po prostu idz do kosmetyczki, ktora ci wszytkie zanieczyszczenia usunie i zanim sie pojawia to nie bedziesz mial co wyciskac i jakos sie odzwyczaisz Wtym wypadku to nawet ci psycholog nie pomorze, poniewaz sprawa polega na tym ze nie masz na dosc silnej woli od tego konkretnego problemu. Jesli nie zlikwidujesz problemu lub go czyms nie zastapisz to nic nie wskorasz.

Zakochany w usmiechu Smoczka
------------------------------
<:Kawosz:> <:niepoprawny filozof:> <:amator fitnessu:>

Klub Kulturystyczny "Hermes"
ul. Skargi 8
05-822 Milanowek
>->Zapraszamy<-<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
idź sobie do kosmetyczki...
ona ładnie wyczyści Ci twarz i zje--bie Cię za wyciskanie syfków w domciu...
zaproponuje jakieś odpowiednie dla Twojej skóry preparaty do twarzy i syfki nie będą się pojawiały, i problem zniknie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
ahh...wyprzediłeś mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3584
jezeli juz to zaburzenie obsesyjno/kompulsyjne... w uproszczeniu obsesja bardziej pasuje niż 'nałóg'

wybierz sie do kosmetyczki... i mozesz pomyslec o innym lekarzu jeszcze ktorego nazwy sie nie wymienia (temat taboo)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1529
ciekawe....nałó wyciskania ?! tego chyba nei można tak nazwać fachowo :P ja raczej polecam dermatologa ktory zapisze ci masci i to jakies ostre zeby sie ich pozbyc(tych syfow) a jak to nie pomoze to wtedy dopiero kosmetyczka

...:: każda blizna uczy nas, jak błędy naprawiać ::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no obsesja bardziej pasuje
ale chlopaki chyabnieumiecie czytac.....
"biore teraz roaccutane "

hrhr no jak mi jeszcze mowicie ze jest cos skuteczniejszego od roaccutanu to ----------> idzcie na medycyne

problemem niejest to ze mam pryszcze bo wlasciwie ich niemam - sa niewidoczne prawie a to ze je wyciskam z zeby roaccutan mi je zniczczyl to musze z 2 tygodnie niewyciskac ot wszystko

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3584
w twoim przypadku jest...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

<<<PROSZĘ O DIETĘ NA MASE>>>

Następny temat

Grypa żołądkowa

WHEY premium