SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witamina B12

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 22154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak najlepiej ja przyjmować Moj wiek to 21lat i mam na cztery zastrzyki ktoś może mi pomóc!!!!!!!

Piotr Kobus
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 610 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10639
5 zastrzyków kosztuje 6 zł - nie żartuj że cie nie stać
Ja wziąłem 10 poszła mi wytrzymałość i szybkość . Tobie pewnie chodzi o siłownie - niestety nie miałem czasu na siłke, więc nie wiem co z siłą i masą by się stało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 340 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10759


u niektórych siła rośnie znacząco a masy to raczej na tym niezrobisz!

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

jude *niczego w życiu nieżałowałem,nawet gdy żałować chciałem*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 212 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7535
słyszalem (nawet czytalem gdzies na forum ale nie moge znalesc) kiedys że mozna sobie taką ampułke wypić! czy to prawda????? wiem ze to kiklakrotnie mniejsze efekty ale skoro bierze sie zastrzyk 1ml to moze wypicie 2ml(czyli calej ampulki) da cokolwiek?? napiszcie co o tym sadziecie czy to wogole ma sens!

Tribal Gallery
www.tribal.glt.pl 

Tribal Gallery
www.tribal.glt.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1220
Napiszcie cos wiecej o wit. B12.
Ja ost. słyszałem ze ponoć jest to witamina która daja w ampółkach emerytom jak jusz sie niemogą ruszać (całkiem mozliwe ze mi sie z czyms innym pomylilo bo jestem w tym temacie kompletnie zielony)

www.pajacyk.pl
Z.CH.'03

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280
Witamina B12 jest także w tabletkach, wielkością przypominającą Panadol, ale działanie ma inne wspomaga przyrost siły i wytrzymałości w czasie wysilku fizycznego np siłownia. Kodsztuje około 25 zł za 100 tabletek. pozdrawiam, a jesli chodzi o ampułki to nie wiem.

Tanaka

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy są po witamine B12 jakieś sktuki uboczne ???, bo własnie mój koleg widzial do kupiena w tabletkach w sklepie z odżywkami, 100 tab. ok. 20 zł. Czy po tym są jakieś efekty ??? I czy są wogle jakies skutki uboczne ???

--------------------------------
http://www.pajacyk.pl/ poprostu wejdz i kliknij
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 66744
W skrajnych przypadkach po zastrzykach wstrząs anafilaktyczny,ale bez paniki...do tego b12 przyczynia sie do uaktywnienia komórek rakowych...pocieszyłem?

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Kuźwa - ile mozna ... tysieczny post z pytaniem o B12 ... dlaczego wszyscy licza na jakis cud wlasnie po tej witaminie a nie po A, B, C, H, U, J czy jakiejkolwiek innej ... ja codziennie przyjmuje od 50-100mcg tej witaminy tylko dlatego, ze akurat preparat multiwitaminowy ktory stosuje zawiera ja w takich ilosciach. Na zadne cuda jednak nie licze !!!

vince15 - jak juz musisz i masz pewnosc, ze nie jestes uczulony na ta witamine, to wystarczy jedna iniekcja w tygodniu.

MiT - podanie witaminy B12 doustnie spowoduje okolo 200-tu krotne pogorszenie wchlaniania.

MANIAC GYM - ten 'rak' to predzej po koenzymie tej witaminy.

Efekty jakich mozecie spodziwac sie po domiesniowym podaniu witaminy B12 to zwiekszenie produkcji czerwonych krwinek - da to w efekcie lepsza wydolnosc organizmu co moze sie wiazac z lepszym nastawieniem do treningu - co moze dac POSREDNI efekt w postaci przyrostu sily ... jezeli macie jakies dolegliwosci typu bole stawow to wit. B12 tez moze byc pomocna ... Jezeli startujecie w zawodach trojbojowych to wit. B12 jest niemalze niezbedna !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 815 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6280
Bo B12 w tabletakach nie ma zadnych, chyba ze masz uczulenie albo coś to wtedy tak, ale jeszcze nie słyszałem o ubocznych po B12 także ta witamina jest czysta.

Koks jest jak cukierki,różne rodzaje i różne smaki
TANAKA

- NIE SĄDZ MNIE JESLI MNIE NIE ZNASZ- TUPAC AMARU SHAKUR

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36
A czy jakies nadmierne owłosienie badz trądzik wychodzi po stosowaniu lub w trakcie stosowania?

Jeżeli ktos jest dobrze w tym zorientowany to niech napisz czy lepiej w tabletkach czy w zastrzykach...i czy mozna to dostac w aptece
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanko odnosnie cyklu na metce...baaaaaaaaaardzo pilne

Następny temat

powtorka z rozrywki -> cyklik

WHEY premium