SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wasze pierwsze walki an ringu :)

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11906

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Stary zostań księdzem i zapraszam do mojej parafii NASTĘPNY SOG TO MNEI MOTYWUJE DO TRENINGU !!!!!

BORN TO RISE HELL
MEMBER OF DBZ TEAM !!!
LEARN TO THINK THEN TO FIGHT !
IM WIĘCEJ POTU NA TRENINGU TYM MNIEJ KRWI W WALCE !!!

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze prawi

Ojciec Chrzesny Mafii Bravo-Porady

Keine Grenzen Keine Grenzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Powodzenia w "pierwszym kroku".Napisz później jak ci poszło.

" certum est,quia impossible est"

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Później czyli 15 Kwietnai właśnie mi date walki wyznaczyli 14 Kwietnia w Rudzie Śląskiej !!!!!! Tak teraz trza wziąźć dupe w troki i trenować jak Rocky Balboa !!!
Gladiator jeśli możan wiedzieć to jakie ćwiczenia wykonywac w domu i co jeść ??? Widze ze się znasz

BORN TO RISE HELL
MEMBER OF DBZ TEAM !!!
LEARN TO THINK THEN TO FIGHT !
IM WIĘCEJ POTU NA TRENINGU TYM MNIEJ KRWI W WALCE !!!
1

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
A w jakiej kategorii wagowej chcesz startować? Według mnie powinieneś starować poniżej 81kg,dlatego musisz uważać na dwa,trzy dni przed zawodami,aby nie okazało się na zawodach na wadze,że przekroczyłeś limit wagi.Odżywiaj się normalnie a w dniu zawodów poczekaj ze śniadaniem i zjedz go po oficjalnym ważeniu.Na 1,5 godziny przed walką możesz wypić sobie kawę,działa energetycznie w sumie nie mam dla ciebie jakis specjalnych zaleceń.Osobiście podczas przygotowywań do zawodów nigdy nie trzymałem żadnej diety,jadłem niemal wszystko co mi wpadło w ręce.
Jeśli chodzi o indywidualne ćwiczenia wyłączywszy zajęcia w klubie to przed zawodami miałem zwykle rozplanowany cały dzień na treningi.Wstawałem o czwartej rano i biegałem około 10km.Zaliczałem wtedy Rudzką Górę,gdzie dodatkowo na szczycie robiłem sobie walkę z cieniem.
Wracałem do domu i robiłem brzuch,szybko i dynamicznie.
W południe wieszałem sobie worek i robiłem czasówki 5x3min,a następnie 3x3min boksowałem z hantlami pięciokilowymi.Te ostatnie ćwiczenie według mnie znacznie przyczyniało się do poprawy i zwiększenia mojej szybkości i siły uderzenia.O godzinie 16:30 miałem trening na Gwardii,a tam znów bieganie wokół sali,czasówki na workach,gruszkach,manekinie,walka z cieniem,czasami sparingi.
Sobotę organizowałem sobie jako dzień walki.Robiliśmy sparingi bez kasków indywidualnie z kumplami z którymi trenowaliśmy.Było to kompletne szaleństwo,gdyz zdarzało się nam np. walczyć pomiędzy sobą przez dwanaście pełnych rund/36 minut/z przerwami jednominutowymi pomiędzy rundami.Ring improwizowaliśmy wbijając paliki w ziemię i obwiązując je sznurami.
Tak mniej więcej wyglądał u mnie okres przygotowawczy przed zawodami.Zapomniałem dodać jeszcze,że czasami biegałem po schodach w wieżowcu ma 11 pietro.Na dół zjeżdałem windą i ponownie wbiegałem.W sumie tak dziesięć razy.
Spróbuj też jednego ćwiczenia,które również często praktykowałem w okresie przygotowawczym,a mianowicie trening uników.Założ ze swoim sparing partnerem rękawice i pozwól mu uderzać z całej siły tak jak podczas normalnej walki. Twoim zadaniem jest blokowanie uderzeń i wykonywanie uników.Te ćwiczenie doskonale wyrabia refleks i sprawi,że będziesz podczas walki o wiele trudniejszy do trafienia.
To mniej więcej cały trening jaki wykonywałem dodatkowo poza salą bokserską,byc może coś ci się z tego przyda podczas treningu dodatkowego.

" certum est,quia impossible est"
1

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widac ze naprawde znasz sie na rzeczy,
to naprawde pomaga w treningu

Ojciec Chrzesny Mafii Bravo-Porady

Keine Grenzen Keine Grenzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Startuje w pół-ciężkiej i nie mam zamiaru przegrac. Aha i jaka jest tolerancja miedzy walkami któe ma przeciznik tzn ile mój przeciwnik mozę mieć walk jeżeli ja dopiero mam 1 ?

BORN TO RISE HELL
MEMBER OF DBZ TEAM !!!
LEARN TO THINK THEN TO FIGHT !
IM WIĘCEJ POTU NA TRENINGU TYM MNIEJ KRWI W WALCE !!!

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
jesli ma gosc za soba bagaz doswiadczen bedzie trudnym przeciwnikiem,
ale jesli dasz z siebie wszystko to nawet jak przegrasz bedziesz wygranym!!!
zycze zwyciestwa !!!
pozdrawiam @ll

GINO

GINO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
GINO. uchwyciles sens
Pozdrawiam

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 656 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3835
KASK przynajmniej raz sie zgadzamy


GINO

GINO

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dział Militaria.

Następny temat

ZMIANA MODERATORA.

WHEY premium