SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Vitafit plus i econo

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam czy wiadomo moze kiedy bedzie dostepna wersja plus ? A drugie pytanie dotyczy wersji econo. Czy od momentu debiutu tego bialka zmieniana byla receptura i smak czy niezmiennie jest produkowane to samo bialko bez zadnych zmian ? z gory dzieki za odpowiedz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
plus bedzie w przeciągu tygodnia

co do econo to nie wiem czy tam surowiec był zmieniany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
ekonom raczej bez zmian.. ten sam dostawca.. wiec ;)

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzieki za odpowiedzi !!! Super ze plus bedzie w przeciagu tygodnia do kupienia , ale to pewne info ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
tak "grzmi" na forum.. sam czekam :D

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Co do econo, to po jakims czasie (dwa, trzy miesiace(?) od pojawienia sie) byl lekko poprawiany smak, ale nie wiem juz czy wszystkie trzy. Na forum jednak bylo info o korekcie smaku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha tego nie wiedzialem tylko nie pamietam kiedy kupowalem swoje econo czy zaraz po debiucie czy wlasnie po tym malym "tuningu" smakowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam już po tuningu Generalnie jest dobrze jak za tą cenę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
generalnie pod kątem pienienia sie (smaki tu i tu do przejscia) sfd ekonom wygrywa.. np future pro Iso (...) truskawka mega piana... ale po 15 minutach juz opada z reguly .. dobrze, ze smakiem nadrabia troszke ;D

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Jak bialko ma isc glownie po treningowo z woda to econo wystarczy, bo po treningu to nie musi zbyt dobrze smakowac, a sie wypije. Piana jest mala u mnie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ble, z wodą nie wypije. Ale potreningowo z mlekiem smakuje całkiem całkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biogenix Cell Pump Orange+ Białko ??

Następny temat

kreatyna i carbo

WHEY premium