SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Uginanie nogi z ciężarkiem na kostce

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
Chciałbym prosić żeby ktoś wytłumaczył jak dokładnie wykonywać to ćwiczenie na mięśnie dwugłowe ud...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Przypinasz ciężarek, opierasz się o cos stabilnego i uginaz noge w kolanie. Udo pionowo w dół, w górze ruchu można starać się dociągnąć piętę do pośladka. Tylko przy napiętym m. dwógłowym można pozwolić na ruch uda w tył i włączenie do pracy m. pośladkowy.
Dobre ćwiczenie w domu.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 654 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14656


WHAT DON'T KILL YA,
MAKES YA MORE STRONG!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
Dzięki wielkie! Teraz już wszystko jasne! :)

Jedyny problem to mam teraz z założeniem tego ciężaru na kostkę.. Skorzystałem z takiego zwykłego skórzanego paska i krążka, ale jakoś słabo to wyszło i nie do końca chciało mi się trzymać przy nodze..

Macie może jakieś lepsze pomysły albo sugestie co do tego jak zamontować ten ciężar do kostki? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 654 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14656
ja używam skórzanego paska od spodni

ale jest za szeroki żeby przejść przez otwór krążka więc wiążę całą sztangielke do nogi

pasek długi to owinę parę razy wokół stopy i jest ok

tylko czasu długo zajmuje zmiana nogi a jednak odstęp między ćwiczeniami się liczy

WHAT DON'T KILL YA,
MAKES YA MORE STRONG!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

domator XVI

Następny temat

Problem z Bicem, Pomocy!

WHEY premium