SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening na rzeźbę i siłę? :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1366

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
Witam :)
Na początku przepraszam że założyłem nowy temat ale chcę dobrac do siebie odpowiednią dietę i ćwiczenia :) A więc tak jestem Dawid mam 169 cm wzrostu, ważę 50 kg (ogólnie nie jestem dużo i jestem chudy , i mam do was drodzy forumowicze takie pytanie. A mianowicie chcę zacząć ćwiczyć na siłowni i przede wszystkim chciałbym przybrać na wadze żeby móc fajnie sobie wyrzeźbić ciało, ale i chcę tak ćwiczyć żeby było widać postępy siłowe tzn. chcę być silniejszy :). W siłowni mam z kolegami tak: ławeczkę, sztangę, hantelki 5 kg, worek do uderzania i w najbliższym czasie będzie również modlitewnik. I moje pytania są następujące:
1. Co mam robić/jeść żeby szybko przybrać na wadze aby móc sobie wyrzeźbić ciało?
2. Jaki mam mieć ułożony plan ćwiczeń do tych przyrządów, które posiadam żeby móc i wyrzeźbić ciało i żeby być silniejszym?
3. A i słyszałem że powinno sie ćwiczyć co 2 dni żeby mięśnie miały czas rosnąc, czy to prawda??

Proszę dużo bardziej doświadczonych ode mnie o odpowiedz na moje pytanie, a jeśli by ktoś mógł to niech mniej więcej jakiś plan ćwiczeń mi ustali :)
Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
1.TAK -odpowiednio zbilansowana dieta
2.TAK-plan jest nieodzowny.Musisz miec wszytsko ustalone(trening,cele,postepy etc.)
3.Po trochu prawda.Widze ze w temacie jestes zielony.Ale moze po krotce-
na treningu niszczysz miesnie,i potrzebuja one czasu by sie zregenerowac i stac sie wiekszymi.W zaleznosc od wielkosci miesnia potrzebuje wiecej /mniej czasu-od 48 do 72-90godzin.Oczywiscie jezeli dieta/odpoczynek beda na wymaganym poizomie.
Rozrost miesnia zachodzi w 3 etapach-
stymulacja(poddajesz ja miesien podczas treningu)
regeneracja(miesien<a raczej wlokna miesniowe> ktory sie odbudowaju poza silownia
wzrost(miesien<wlokna>staka sie wieksze.Wiadome ze minimalnie-ale postokroc efekt jest zauwazalny.

Pozdrawiam

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191
A jaki plan?? Co mogę ćwiczyć na tych przyrządach co mam?? Podajcie jakie mogę ćwiczenia wykonywać, a tak po za tym chciałbym ćwiczyć mięśnie brzucha, triceps, biceps, klatkę piersiową, plecy, barki i nogi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
http://www.kulturystyka.pl/atlas/


masz tam szczegolowow opisane cw wszystkich partii.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bieganie a masa miensniowa

Następny temat

Trening na siłe i rzeźbe...

WHEY premium