SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening , dobry plan ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prosze o korekty (jeśi sa konieczne). Co sadzicie o planie??

pon. - klatka
wt. - tric
śr. - plecy
czw. - biceps
piąt. - klatka

plus 6 razy w tygodniu bez niedzieli ćwicze brzuch.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
dwa razy w tygodniu klatka, do tego po poniedzialkowej klatce we wtorek trcieps, po plechach robiony biceps... plan niestety do niczego
polecam ATLAS CWICZEN - szczegolnie tabelke dot. regeneracji poszczegolnych partii, a takze czesco dot. ktorych czesci ciala nie trenujemy w dzien przed lub po innych...

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no clakiem nie zle to wyglada ale jak duzo trenujesz brzuch radzil bym trenowac wiecej plecy np w sobote bo pozniej mozesz miec problemy z kregoslupem no i co z nogami przeciez nogi tez trzeba trenowac no i ile masz lat powiedz po to tez zalezy od wieku ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nogi mam bardzo dobrze rozbudowane i musze popracowac nad górnymi częściami ciała , w udzie mam 64 a w łydce 46 cm... ;-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha to dobrze radzil bym jeszce jeden dzien przeznaczyc na klate i na plecy jak juz wspomnialem no i ile masz lat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 17 lat , a nogi mam tak dobrze rozwinięte bo od 7 lat siatkówkę trenuję.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha ja mam 16 lat jak cos ale o treningu sporo wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
michalecze co Ty gadasz w ogole? wbijasz kolesiowi do glowy jakies ******ly.. idz spac lepiej.

Madox7: trenuj tak
klata + triceps
plecy + biceps + przedramie
nogi + barki

brzuch 2-3x w tygodniu (nie polecam robic w dzien treningu plecow, bo prostowniki beda zmeczone. ew. wniosy noog w zwisie, ale to juz jesli koniecznie chcesz robic brzuch w ten dzien)

Cwiczenia:

Klatka-2 postawowe +1 izolowane
grzbiet góra-2 postawowe+ 1 na czworoboczne(kaptury)
grzbiet prostowniki-1 podstawowe
tricepsy-1 postawowe +1 izolowane
bicepsy-1 postawowe +1 izolowane
przedramiona- 1 podstawowe
uda-4-głowe 1 postawowe +1 izolowane
uda-2-głowe 1 izolowane
łydki-1 podstawowe
brzuch 1 na proste +1 na skośne
barki-po 1 na każda głowę

"aha ja mam 16 lat jak cos ale o treningu sporo wiem "
za***iscie duzo ..

Madox7: jakbys mial jeszcze jakies pytania to smialo. Odpowiem jutro rano. Ide spac.

Zmieniony przez - saib__ w dniu 2004-07-13 01:34:47

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i jak na 16 latka wiem sporo napewno nie tyle co tam powiedzialem no i jestem bardzo ciekawy ile ty masz tych latek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
on chcial uslyszec odpowiedzi to dalem mu swoja a jak ty wiesz lepiej nie musisz zgrywac madrale bo tylko denerwujesz no i git i nie wszyczynajmy klotni o takie drobiazgi wiesz lepiej to lepiej dla madox7 i spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647
Jak nie wiesz, to najlepiej sie nie wypowiadaj, bo tu nie chodzi o przedstawianie swojego zdania, tylko podpowiedzenie komus co bedzie dla niego najlepsze.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wyglada lordoza?

Następny temat

żyły...

WHEY premium