SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening + bieganie...

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 519
Zastanawiam się czy obie te rzeczy nie mają żadnego negatywnego wpływu... Robię trening na masę 3 razy w tygodniu i do tego codziennie wieczorem biegam 15 min.. I tak się zastanawiam czy te dwie rzeczy się godzą ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
15min? Aero czy możesz bardziej intensywnie? Tak czy owak wypadało by uwzględnić bieg w diecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
biegaj po 20-30 minut w dni wolne od treningu i jak robisz mase to uzupełniaj przepalone kalorie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 519
Znaczy się ja to trochę źle napisałem bo ja nie biegam na czas tylko na dystans i napisałem 15 min. bo tyle mi przebiegnięcie jego zajmuje. Co do intensywności to niezbyt intensywnie liczy się dla mnie przebiegnięcie tego dystansu a nie czas A i zapomniałem jeszcze że robię ćwiczenia na brzuch w domu i nie wiem czy to nie za dużo... To jak to z tym bieganiem jest ?? Bo nie wiem czy można biegać tak jak ja biegam czy tylko w dni bez treningu czy jak ??

Zmieniony przez - Roni15 w dniu 2007-10-12 13:49:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening [potrzebuje poprawek]

Następny temat

Ułożenie planu...

WHEY premium