SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie a trening na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
Cześć chcę nabrać masy mięśniowej i zawsze po treningu na siłowni lubie sobie pobiegać czy to nie ma żadnego wpływu na przyrost mięśni ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zależy jak bardzo lubiisz biegać- przebiegnięcie kilku kilometrow a kilkudziesięcie/nastu metrow to wielka róznica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
Ja mam zdanie takie jeśli masujesz ciało to rób to dalej a jeśli rzeźbisz to rzeźb.Bieganie dobrze wpływa spalanie tłuszczu,wytrzymałość itp.Kiedyś przeczytałem kiedyś artykuł Arnolda Schwarzeneggera pisał tam że gdy się buduje mase to powinno się dużo odpoczywać a mało się przemęczać po treningu.Moim zdaniem bieganie jest dobre dla tych co dbają o wytrzymałość i spalanie tłuszczu. I zawsze się do tego stosowałem ;)

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wszystko tkwi- jak wspomnialem powyżej- we wlasciwym planowaniu, dopasowaniu wlascwych wysilków[rodzai i intensywności]

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-06-16 22:50:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
właśnie jesli mam gorszy dzień na siłowni to przebiegnę tylko 3 - 4 km jeśli lepszy i mniej się zmęcze to przebiegnę 5 - 8 km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
biegac mozez i 10km jesli dodasz kalorii do diety to nic sie nie stanie zlego, jesli wyjdziesz z bilansem na plus to przytyjesz ile bys nie biegal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 191 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1051
Chodziło mi bardziej czy bieganie jest odopowiednie odrazu po treningu czy może lepiej biegać przed albo w dni nie treningowe (najbardziej mi by odpowiadało w dni treningowe odrazu po trenigu) jeśli to kiedy biegamy ma jakąś różnicę napiszcie jaką.

Biegam głownie poto żeby spalić tłuszcz na brzuchu (kupiłem do tego pas neoprenowy) zamierzam jeszcze kupić l-karnitynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1033
jeśli robisz na mase to moim zdaniem biegaj w dni wolne od siłowni

"Nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Docisk na płaskiej , pytanie

Następny temat

Przygoda z treningiem siłowym.

WHEY premium