SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trening

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 324
chciałbym w bezpieczny dla kolan sposób poprawić wyskok czy skakanka to dobry pomysł ? jak ile i w jakie dni cwiczyć ? prosze o odpowiedż

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 68

Wzrost: 182

Cel treningowy: wyskok

Staż treningowy na słowni: 2 lata

Uprawiane inne sporty: kulturystyka (klatka piersiowa,barki, biceps,triceps,mięśnie brzucha)

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga 100 kg ciężarów hantelki (cięzar dodawany ile chce) no i skakanka

Dieta: jem głownie serki jogurty itp... a wiec produkty z duża zawartościa białka

Przeciwskaznania medyczne: brak

Zażywane suplementy: brak

jeśli pomoglem daj soga :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
opcja search nie boli. nie wiem czy to dobre ale na szybkieo znalazlem takie cos:

https://www.sfd.pl/Program_na_wyskok_Spudd_a_Webb_a-t204556.html 

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 324
nic nie pisze na temat wyskoku związanego ze skakanka...

jeśli pomoglem daj soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2638 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12276
chcesz poprawic wyskok do skakanki czy chcesz poprwaic ogolnie wyskok? czy chccesz poprawic wyskos za pomoca skakanki?

I come back...
Prawdziwi rzeźnicy wychodzą z piwnicy..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 324
ćwicząc wznosy na łydkach albo przysiady kolano mnie bolało..zacząłem skakać nawet ok 20 minut nogi zmęczone ale kolano nie bolało...zależy mi ogólnie na wyskoku...ale nie kosztem kolan...

jeśli pomoglem daj soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 324
no i chciałbym wiedzieć jak i ile skakać na skakance zeby były efekty..

jeśli pomoglem daj soga :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 191 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2532
jeżeli jest przeciążone to troche odpoczynku. możesz też spróbować jakąś glukozaminę czy coś w ten deseń. tyle że to na pewno pomaga przy większych urazach, takich jak skręcenia. sam biore miesiąc i w miarę szybko mi się poprawia.

dawaj, nie p******.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase do oceny :)

Następny temat

Pomoc przy treningu i diecie

WHEY premium