SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Trener "INTERAKTYWNY" poszukiwany

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 270
Opowiem Wam coś co mnie nurtuje niezmiernie a może jeszcze przy okazji znajdę tego kogo szukam.
Wczoraj spędziłam na forum sfd ponad 10 godzin i mam mętlik w głowie. Przeczytałam masę ciekawych artykułów i już wiem, że nic nie wiem. Moja wiedza w temacie diet i ćwiczeń jest dość ogólna, pobieżna o czym mogłam przekonać się po przeczytaniu niektórych artykułów, które mnie zupełnie oświeciły albo zaskoczyły. Przebrnięcie przez niektóre okazało się horrorem. Moje wykształcenie odbiega daleko od zagadnień biologi, medycyny i dietetyki. Okazuje się, że robiłam wiele błędów. Co zrobić, aby utrzymać odpowiednią dietę i stworzyć efektywny plan treningowy? Jak pokazały wcześniejsze doświadczenia moja wiedza do tego nie wystarczy. Więc co zrobić?
Najlepszym rozwiązaniem byłoby pójść do dobrego klubu fitness, zasięgnąć rady u trenera a potem to już tylko silna wola i dobre chęci. Tiak... lubię ćwiczyć, ruszać się, od lat jadam można powiedzieć, że świadomie, unikając niektórych produktów, pilnując zamierzonego bilansu energetycznego itd. W moim przypadku największy problem jest z klubem fitness i ze znalezieniem dobrego trenera. Mieszakam od kilku lat na wygwizdowie, na wsi przytulnej. Do najbliższego klubu godzinka drogi samochodem jak nic, a do tego poziom, fachowość, wyposażenie hm... przemilczę. Po za tym zanosi się na małą emigrację na jeszcze większy wygwizdów w cieplejszym kraju... ale przechodzę do meritum.
SZUKAM TRENERA "INTERAKTYWNEGO". Myślę, że ktoś, kto zawodowo zajmuje się fitness mógłby mi pomóc. Potrzebny mi ktoś, kto pomoże ułożyć dietę, opracuje program treningowy. Ktoś kto raz na tydzień/2 tygodnie po otrzymaniu moich wyników mailem: prześledzeniu diety, ilość kilogramów, obwody, postępy w treningu będzie mógł je zweryfikować, coś poprawić, dodac no i zmotywować odrobinę. Myślę, że w mojej sytuacji to dobry pomysł. Oczywiście, że nie sprawdzi czy dane ćwiczenie wykonuję prawidłowo, ale i tak pomoże uniknąć wielu błędów. Nie mam pod bokiem super sprzetu, ale z tego co wiem od Was kilka podstawowych sprzetów wystarcza. Kwestia odpowiedniego ich doboru. Taki TRENER to naprawdę dobry pomysł dla kogoś takiego jak ja, no i myślę, że też dla tych, którzy zawodowo zajmują się fitnesem (instruktorzy, dietetycy, trenerzy fitness, kulturystyki) i taki sposób zarobku im odpowiada. Bo według mnie takie indywidualne prowadzenie powinno być odpłatne - najprostszym rozwiązaniem są wpłaty na konto. Ale te kwestie niech ustalaja zainteresowani. Z pewnością musi być to ktoś kto zajmuje się tym zawodowo i ma w tym temacie dużą wiedzę. Na tym forum łatwo zauważyć kto by mógł się tym zająć. Szukałam dziś takich trenerów w internecie, ale nie znalazłam. Trochę mnie to dziwi.
Czekam na Wasze odpowiedzi. Nie ukrywam, że interesuje mnie znalezienie takiego trenera jak również opinia innych forumowiczów na temat tego pomysłu. A może ktoś ma adres strony takiego trenera?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3542 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11507
Czekam wiec na twoje dane, takie jak: ile czego kiedy zjadasz, jak trenujesz,czego oczekujesz, ile sypiasz, charakter pracy jaka wykonujesz, jaki sprzet posiadasz i czy mozesz ewentualnie zakupic jakies"zabawki"
Bardziej dokladne dane na meila(waga, wiek ,wzrost)
POZDROWIENIA

Wal śmiało - odpowiem na każde pytanie

TRENING OSOBISTY 604 971 921

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 270
Jacek... wielkie dzięki za szybką odpowiedź.
Jak zaczełam pisać to mi wyszły dwie strony. Po krótce: jem i ćwiczę nieregularnie. Z reguły nie łączę białek z węglowodanami. Bilans kaloryczny około 1000 na dzień (gdy się biorę w karby). Stąd kiedy przestaję pilnować tego co jem i ćwiczyć, przybywa mi 4-5 kilo (mam 173 cm) w ciągu kilku miesięcy i znowu zabieram się do pracy. Pracuję nieregularnie od kilku do kilkunastu i więcej godzin na dobę albo nie pracuję wcale przez kilka dni. Nieregularnie i skomplikowanie - stąd te dwie strony żeby wszystko wyjaśnić dokładniej. Teraz mam możliwość na bardziej regularny tryb: więc mogę jeść 5x dziennie, ćwiczyć i spać normalnie. stąd moje poszukiwania. najczęściej ćwiczę przy płytkach CD: pilates, joga, aerobik (mam ich chyba z 10 i ćwiczę to na co mam ochotę)Więcej szczegółów wyślę na mail.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

dieta 75-80kg

WHEY premium