SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tauryna<>Glutamina<>BCAA ?

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1323 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25542
witam!

czy w celu ochrony mieśni przed nadmiernym katabolizmem (w czasie robienia rzeźby/spalania tluszczyku itp), wystarczy tauryna jako antykatabolik, czy lepiej droższa glutamina albo BCAA? Widze ze jest ciekawy art podwieszony na temat tego środka, ale oczywiste wątpliwości i jego skuteczność w porównaniu do np. glutaminy budzi cena. A jezeli glutamine mozna by zastapic tauryna, to chyba wtedy trzeba by wiecej jej brac niz np. 2x2g? Prosze o odpowiedz pod katem robienia rzezby/spalania tluszczyku na wakacje itp :D

Dzieki za odpowiedzi, pozdrawiam!

~REPTILE[333]~

Kupa jeża zawsze świeża!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Byku nie brałem ale...znam kogoś kto brał i opowiedział mi to i owo
Za to przyszłe lato napewno tak zrobię

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Tauryna jest dobra - ale dobrz ja polaczyc z npo BCAA - kazdy antykatabolik ma inny mechanizm dzialani - i najlepiej i najbardziej optymalnie bylo by brac wszystkei ale tesh najdrozej



NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Ho Ho Ho - Mery Xmas from GiKeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja osobicie polecam zawsze hmb chociaz wiele osob ze mna sie tu nie zgodzi, ale dla mnie skutecznie spala tluszcz i chroni miesnie.
Jesli chodzi o wybor pomiedzy, tauryna, bcaa i glutamina, to najkorzystniej wybrac bcaa.


Moj numer gg 3756256
JESZCZE TU WROCE

Zmieniony przez - McRaYvEn w dniu 2003-12-25 18:52:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 968 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158895
Ja zawsze na rzezbe lacze bcaa z glutamina i uwazam ze te suple sie sprawdzaja jako antykatabolik...ale pamietaj ze musisz miec dobra diete bo inaczej i zadne suple nie pomoga dla twoich miesnie
jak masz kase sproboj z hmb podobno 3-4g dziennie ladnie dziala jako antykatabolik...

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym dolozyl do tego glutaminke i jesli masz kase to HMB w wiekszych dawkach. W BCAA tez dobrze imwestowac no ale wszystko to duza $$$...:/


"Trening i wiara zrobią ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18854
Najlepszym zestawem bylo by polaczenie glutaminy+hmb+tauryna,jast to naprawde bardzo dobry zestaw antykataboliczny.


"I'll back"

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Ja polecam jako antykatabolik BCAA, pozniej jak cos mozesz kupic tauryne


**********************
Pozdrawiam
anar

" Niewykorzystane sytuacje lubia sie mscic "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
Zgadzam sie z anar(l)em
BCAA jest IMHO najbardziej wszechstronne - bo jest polaczenie czterech aminokwasow, turyna i glutamina sa tesh aminokwasami ale paczkowanymi oddzielnie - dlatego primo BCAA potem ewentualnie turynky lub jak mash wiecej kasy hmb



NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Ho Ho Ho - Mery Xmas from GiKeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eh Giker popelniasz takie bledy.Nie czterech tylko trzech...
A tak po za tym jakby nie spojrzec to bcaa nie jest wcale tansze od hmb w uzyciu(mowie o produktach olimpowych), dlatego bede polecal to drugie :)


Moj numer gg 3756256
JESZCZE TU WROCE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2221 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19900
LOL no fakt - oczywiscie ze trzech (skad mi sie wziello te cztery to niewiem )
A tak pozatym to niechodzilo mi o tansze rozwiazanie - ale o IMHO lepsze



NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm
Ho Ho Ho - Mery Xmas from GiKeR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Na dzień dzisiejszy obstaję przy BCAA ( bo nie brałem jeszcze hmb )
Jak masz $ to dokup taurynę ale nie opierałbym się wyłącznie na niej przy rzeźbie.

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAURINE

Następny temat

PYTANIE O HMB

WHEY premium