SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatoo cena

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4553


Witam czy ktoś się orientuje w cenach tatoo chciałbym sobie machnąc taki wzorek i moze ktoś wie ile by mnie to w przybliżeniu wyniosło

...I walk through the valley of death, I will fear no evil, for I am the baddest, meanest mother f***er in the valley....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Jaka *****,niektorym to sie wszystko z jednyym kojarzy.Ja bym nigdy niepomyslal ze to moze byc wciecie na ksztal****ka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
zalezy gdzie robisz

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
30 ZL JA BYM DAL

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
max


w studio możesz zapłacić nawet 200zł

Zmieniony przez - booe w dniu 2006-03-03 01:01:49

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
sqzi za 30 zl to by samej owudki do tego nie zrobili tatoo sa drogie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 194 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5637
tragedia wzór
brzydki i bez polotu, takie rzygi..(przepraszam)
a za wzorek warto dac kase, bo ta na zawsze (poniekąd)
tatuaży nie oblicza się na podstawie wielkosci , ale stopnia szczegołów.
za tribal na całe ramię, zapacisz zapewne mniej anizeli za wzór przedstawiający np. Indianina w pełnym oporządzeniu.
widziałem wzorki u ludzi za 200 zł na pół ramienia i były baardzo dobre ale i widziałem takie za 1000 i tragicznie wyszły.
jak chcesz robić wzorek. to, napierw sie dobrze zastanów, przegladaj gazety ze wzorami, kupuj sobie czasopisma, właź na stronki z tatuażami,
potem znowuż się zastanów, potem pogadaj z ludzmi co juz mają, znowu się zastanów, idżdo studia pogadaj z tatuatorem i dalej sie zastanów..jak nadal nie masz wątpliwosci rób..
ale uważaj to wciąga hahahha, sam choruje na kilka nowych, mam pomysły i miejsca, ale kaski brak...ech..skandal...

DRUGS FREE BODY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
kamil zależy gdzie i u kogo robisz. ja za swój (ten wiekszy) zapłaciłem łacznie poże 200zł, w salonie zapłacił bym ok. 1500zł i nie wiem czy był by tak dobrze zrobiony

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
zrobcie sobie samorobke i niech ci koleszka wydziara
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1808 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12381
i potem sobie ręke ze wstydu obetnij

booe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
podłacze sie do tematu

tak mniej wiecej orientacyjnie ile moze kosztowac zorbienie trakiego tatuazu ??
http://img445.imageshack.us/my.php?image=tattoo7sf2ui.jpg
pozdrawiam

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 5664 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 62767
brzydki ten tatoo :/

http://www.sfd.pl/temat261925/ <-- linki do pelnometrazowych filmow ze znanymi kulturystami :)

I Nie Ma Srania ! %) (c)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Triki z nunczako

Następny temat

Kto mi pomoże/nie chodzi o siłownie...

WHEY premium