SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spożywanie płynów oraz naturalne szybkie białka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388
Czy płyny w postaci wody, herbaty czy soku można spożywać między posiłkami czy tylko w okolicach jedzenia?

W jakich produktach (naturalnych nie odżywkach) oprócz jajka mogę znaleźć białko szybko wchłaniane?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17726
wode zawsze i wszędzie, herbatke czasami a soków lepiej wogóle unikaj. Chyba że sam je wyciskasz.

Białko: pierś z kurczaka, ryby, jajka, różne chude mięsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388
Soki to bardzo rzadko. Woda to często. Staram się unikać nadmiaru jedzenia na jeden raz bo znowu mi brzuch urośnie od rozepchania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17726
Od rozepchania żeby brzuch urusł to jeszcze nie widziałem. Poczytaj na początek chociaż 10 wskazówek żywieniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
czemu herbata nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17726
wiadomo woda jest najlepszym wyjściem. Herbata w sumie może być ale kto lubi cherbatę bez cukru :) A jeśli z cukrem to lepiej nie za często lub z symbolicznymi ilościami cukru. Czemu to chyba nie trzeba tłumaczyć. W sumie z drugiej strony zawodowym kulturystą raczej mało kto jest więc.... Ogólnie wybór należy do każdego z osobna

Zmieniony przez - dean999 w dniu 2010-02-04 19:07:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
a macie moze tak ze po treningu chce wam sie sikac caly czas?? ja tak mam hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17726
No jak wypijasz dużą ilość wody to raczej normalne. Ja też tak mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196
tylko ze ja nie pije zbytnio duzo bo mam siłke w zimnym pomieszczeniu i pije mniej ale zawsze mam ciepla wode
kiedys tak nie mialem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 776 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17726
jak możesz pić ciepłą wode to nie wiem. Ale ja tam zawsze sikałem w kółko po siłce jak głupi i nic się nie zmieniło, a ćwicze już ponad 3 lata. Ale to chyba nie miejsce i temat na takie rozmowy

Zmieniony przez - dean999 w dniu 2010-02-04 19:22:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388
No to od czego mi urósł brzuch? Nie jadłem słodyczy i nie jadłem tłustych rzeczy ale jadłem dużo za jednym razem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy mąka przenna to godne uwagi zrodło węglowodanow

Następny temat

Pierwsza próba ułożenia sobie diety

Wiecej