SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Niedobre białko serwatkowe oraz ile białka ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1133

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 329
Witam, moje pierwsze pytanie brzmi: Jak polepszyć smak białka serwatkowego ? Kupiłem białko SFD 6 PROTEIN COMPLEX o smaku Wanilia-Pomarańcz 2kg. Jest ono niedobre, ma gorzkawy smak jak się rozpuści je w wodzie lub mleku. Można coś z tym zrobić czy trzeba postawić tezę ma działać a nie smakować.
Pytanie numer dwa, ile stosujecie białka na kilogram masy ciała podczas redukcji? Ja stosuję 2,3 grama. Jak coś to mój staż 6 miesięcy, waga 72kg, wzrost 180cm.
Dzięki za odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 594 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4354
Kiedyś miałem naturalne i dawałem dodawałem sobie kakao na poprawe smaku. Ale nie wiem jak tutaj jest z tą pomarańczą ... możę jakiś słodzik?
2,3g B na reudkji jest dobrze . Jaka waga docelowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 329
Spróbuję z kakao i słodzikiem.
A waga docelowa to myślę że 65-60 kg. Zależy jak będę wyglądał, chce zrzucić boczki i oponkę. Jeszcze stosuje thermo speed olimp (dziś zacząłem). A tak ogólnie węgli 2,2g/kg a tłuszczy 1g/kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2663 Napisanych postów 50477 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 340450
Zapraszam do działu junior http://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna- moje początki

Następny temat

Dieta na rzezbe

WPC zestaw