SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shree Venkatesh - new design str.21- (temat zbiorczy)

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 70903

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Ok był ori u mnie :D wiec dil ma dobry towar :D

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5228
feno
Witam mam pytanie czy Deca z tej firmy jest wodnista bardzo czy tylko mi się wydaje

stężenie 200mg/2ml mówi już wystarczająco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5228
Shaki27
Ok był ori u mnie :D wiec dil ma dobry towar :D

jakie środki biłeś? niedługo startuje z rolon i teston w cyklu

1-6 danabol 30mg ed
1-6 teston 250mg e4d
6-13 teston 250mg e3d
1-12 rolon 2ml/200mg e4d
8-14 trenbolone acetate 75mg eod
1-14 hcg e500iu e5d

wcześniej w takim cyklu biłem od 10- tego propka z trenem, ciekawią mnie różnice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
Róż nice bd takie ze wywali ci prolaktyne)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 131
Biłem propka z rolona jakościowo bardzo dobrze. Jedynie cena spora i ampy ciężko się łamały !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 987 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17143
Rozpustnik
Biłem propka z rolona jakościowo bardzo dobrze. Jedynie cena spora i ampy ciężko się łamały !
Ampy nie mają nacięcia .Trzeba nadpiłować pilniczkiem , wtedy dobrze się łamią .

. . . . .. .. .. .. .... .... .... .... ..... .....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13
Pytanie jade już 3 tydzień deke z teśćiem z tej firmy nie przybyło ani deko ani nawet gram na wadze o diecie nie wspominam bo to oczywiste że jest i to przestrzegana dość sumiennie ciekawi mnie czy to jest po prostu kiepski towar czy przyrosty dopiero zaczną sie w okresie późniejszym ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
U mnie zazwyczaj nawet bez koksu na dopietej diecie i nadwyzce kalorycznej, po 3tyg jest waga up, wiec stawiam ze Twoja dieta jest nie dopieta, ja tej firmy nie wbijalem, ale moj znajomy bil deke i mowil ze naprawde dobra. O tesciach tez sporo dobrego, wstaw moze foto towaru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 539 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5709
feno
Pytanie jade już 3 tydzień deke z teśćiem z tej firmy nie przybyło ani deko ani nawet gram na wadze o diecie nie wspominam bo to oczywiste że jest i to przestrzegana dość sumiennie ciekawi mnie czy to jest po prostu kiepski towar czy przyrosty dopiero zaczną sie w okresie późniejszym ?



czasami trzepie z opoznieniem, ze tak powiem. u mnie enan rozkreca sie dopiero koło 5,6 tygodnia mimo, ze to nielogiczne;] ale tak jest w praktyce. czesto miewałem mysli, ze towar lipny. z deka podobnie ale na dece szybko czuje spadek libido, szybko widze tez po jajcach, niewazne. po 3 tygodniach powinienes cos przybrac mimo wszystko i po gębie powinno byc cos widac ale to zalezy od diety i budowy/tendencji do tycia. poczekaj jeszcze 2tyg, bo może czeka Cie pieprzniecie dopiero hehe;] ja do tej firmy mam mieszane uczucia, sa w tym temacie moje posty. jezeli teraz nie brałes nic na kicka a wczesniej brałes np metke/propa to moze teraz poprostu sobie wkrecasz ze nic nie działa. daj sobie jeszcze 2 tygodnie. jezeli waga nie ruszy i nie poczujesz nic na sile to napisz. sam jestem ciekaw tego SV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 455 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 19510
A w jakich dawkach bierzesz ra dece i tescia

Arek

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Isis Pharma

Następny temat

deca durabolin 50 mg/ml shering-plough

WHEY premium