SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Shawn Rhoden Mr. Olympia 2018

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6246
czciciel
nie ma szans na dobrą lokatę na olympii...zauważ, że w ostatnich 2 zawodach, w których wygrywał, nie było czołowych zawodników...także 6 na olympii jest absolutnie nierealna...w najlepszym wypadku ma szansę na pierwszą 10...pamiętaj, że na tegorocznym arnoldzie był 8...także włączając do gry kaia i phila góra 10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
UP to samo chciałem przytoczyć jesli dobrze pójdzie to już moze za rok to on będzie z Philem stał jako ostatni... ma potencjał i oby go tylko wykorzystał, ale jedno co jest pewne to, to, że sędziowie na niego przychylnie patrzą :)

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2001 Napisanych postów 19859 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732091
Backstage Mr.Olympia 2012

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4924
dżejkejem
czciciel
nie ma szans na dobrą lokatę na olympii...zauważ, że w ostatnich 2 zawodach, w których wygrywał, nie było czołowych zawodników...także 6 na olympii jest absolutnie nierealna...w najlepszym wypadku ma szansę na pierwszą 10...pamiętaj, że na tegorocznym arnoldzie był 8...także włączając do gry kaia i phila góra 10



w tym akurat przypadku bardzo się cieszę, że tak bardzo się pomyliłem w moich ocenach...rhoden - zdecydowanie największa niespodzianka tegorocznej olympii...prawdziwy "czarny koń" - dosłownie i w przenośni :)...chyba nikt się nie spodziewał, aż takich rezulatatów...niesamowite postępy w bardzo krótkim czasie...

powiem więcej, nawet oglądając tegoroczną olimpię nie stawiałem go aż tak wysoko...daje się tutaj zauważyć ciekawa tendencja w ocenianiu - sędziowie przestali stawiać na freak factor, a zaczęli największy nacisk kłaść na estetykę sylwetki, czego właśnie przykładem jest rhoden i beyeke, który miał formę do dupy, a i tak znalazł się w pierwszej 10...no cóż pozostaje się tylko cieszyć...

rhoden pokazał coś jeszcze - obecnie jest taka sytuacja, że zawodnicy potrzebują bardzo długiego okresu, żeby zrobić postępy i się przygotować i walczyć o najwyższe lokaty...kai rezygnuje z arnolda, żeby się przygotować...wolf i centopani - tylko wychodzą na arnolda i dalej przygotowania do olympii...panujący mr O (piszę tutaj w liczbie mnogiej - nie chodzi tylko o phila) - startują już tylko na olympii, pomijając sheru classic, które de facto są jak występy gościnne za mega duży chajs...natomiast rhoden startował chyba 3 razy (arnold i 2 inne zawody - niech mnie ktoś poprawi, jeżli było więcej) i to właśnie w okresie miedzy ac a mr O, a i tak dał radę zająć 3 miejsce...to się nawet filozofom nie śniło...pozostaje pogratulować i czekać na jeszcze większe sukcesy w przyszłości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2001 Napisanych postów 19859 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732091
Z sesji po Mr.O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
cudna sylwetka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
widac wlasnie jak te sesje sa prze kolorowane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1377 Wiek 189 dni Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52713
Pozowanie z mr o 2012. Dobra jakość coś można zawsze zobaczyć.
Cała sylwetka robi wrażenie. Ale nogi jakoś najbardziej zwróciły moją uwagę.


RESPECT FOR THOSE WHO HAVE THE COURAGE TO FOLLOW THEIR DREAMS
PITTY FOR THOSE WHO STAND BEHIND A COMPUTER WATCHING OTHERS LIVING THEIR CHILD DREAMS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 413 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6246
piękna sylwetka , lata 90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2001 Napisanych postów 19859 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 732091
Shawn Rhoden podpisal kontrakt z Ronnie Coleman Signature Series

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

2012 IFBB EUROPA SUPERSHOW

Następny temat

Michael Clarke Duncan nie żyje

WHEY premium