SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sex a ssa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1308
Sory jesli to nieodpowiednie miejsce na tego typu temat.

Jestem po cyklu juz prawie rok, cyklik spox, odblok spox, tzn mysle ze spox bo problemow z pannami wtedy nie mialem, tzn wszystko bylo ok ale nie bylo zbyt czesto. Teraz mam panne i seksik kilka razy w tygodniu bo jest niewyzyta na tym punkcie i jak zasmakowala to sami rozumiecie ;)
Przechodzac do sedna.... mam tak ze podniecenie spox, jazda super ale po powiedzmy 30 min (nie mierze z zegarkiem w reku ;) ) przy zmianie pozycji czy odpoczynku jak nie ruszam czlonkiem to potrafi zaliczyc taka klape ze masakra, pomaga tylko zdjecie gumki i odpoczynek albo kobitka pomaga ustami i jazda na nowo :)
Z dojciem tez nie ma problemow tylko te klapniecia mnie tak wqrwiaja czasem ze idzie odleciec, panna sie stresuje, dopytuje co mi jest a ja sam nie wiem, czy ktos z was mial cos podobnego? myslalem ze to cos z gumkami, zmienilem na inne, nie pomoglo.
Moze jakies rady? Cos zarzyc co by pomoglo? bo jak cos to recepta nie problem...
ostatecznie postanowilem sobie ze jak to sie bedzie powtarzac to pojde do lekarza

dzieki za wszelkie rady

:]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4590 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40065
W gumie to jest wogóle****owa zabawa, piguły obowiązkowo, no chyba że wyrywasz jakaś szmatke na dysko.

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Koks nie ma nic do rzeczy.

Niech wezmie piguly, 3x lepszy orgazm. Bedzie stal na bacznosc 24h. Az napiszesz posta "pomocy, nie chce klapnac".

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1349 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7751
****a, nietypowa sprawa
moim skromnym zdaniem jesli po zdjeciu gumy jest ok, tzn ze guma jest za ciasna np...


chyba, ****a nie wiem

Moje fotki:
http://www.sfd.pl/temat188375/
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Dobra rada nic tak nie pomaga jak XTC...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1308
gumka jest ok bo testowalem juz chyba wiekszosc dostepnych ;)

:]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 573 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14171
to zapewne zmeczenie, stres, albo siedzi ci w psychice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1308
wiec psycholog zamias lekarza ?

:]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 471 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 11773
dokladnie!! cos jest z psycha bo skoror sam mowisz ze jestes rok po cyklu,odblok byl jak powinien,i problem jest po zaprzestaniu akcji
przestan o tym myslec,i dzialaj
a co do XTC to nie wszytskie maja dobre dzialanie co do sexu,jak bedzie za bardzo na fecie to moze tez byc klapa mimo szczerych checi i prob obydwu stron(chociasz wszystko tez zalezy od ilosci zjedzonych XTC i naszego organizmu)
powodzenia i udanego wspolzycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1308
to isc czy poczekac i zobaczyc co bedzie?? jak myslicie ?

:]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Poprostu jak masz zamiar zmienić pozycje to nie wchodź na forum

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
Ja stawiam na zaciasna gume. Tez tak mialem. Nie doplywa wystarczajaca ilosc krwi i opada, a jak bez gumy to jest ok. zmienilem na durex elite - i wiecej nie mialem problemu. nie kazdy ma taki sam rozmiar i trzeba poeksperymentowac z gumami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

artykul skopiowany z jednej ze stron

Następny temat

czy dane sterydy można ze sobą połączyć ??

WHEY premium