SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 189406

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Lucy na początku ćwiczyłam na sucho bo zapominałam ale shoulder boxa mam już nie pierwszy raz więc pamiętam co i jak

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Hahaha, jakbym siebie widziała - wokoło wszyscy 4-5, a ja raz się aż zagrożenia dorobiłam

Arphiel, ja będę to z Tobą robiła

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Ney robisz boksa szołderami

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam 3+ i 3- bez nauki i żadne zagrożenie mi nie grozi, ale mamy jeszcze kartkówkę i dialog do odegrania, wiec może na 4 wyciągne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Arph...
















































































































aha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
no serio inaczej tego nie da się opisać
możesz polukać u mnie w ostatnim wpisie wrzuciłam szołdery

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Ney, wiesz, dialog możemy odpicować odpowiednio. Nadal możesz o mnie pamiętać Ja teraz, dla rozrywki, zaczęłam się uczyć jak są jelita/żyły/kurczyć itp Dialog w szpitalu? No problema

Nigdy nie upadłam tak nisko z aktualnym dziennikiem

Zmieniony przez - misworld w dniu 2012-12-13 19:27:21

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W hotelu. W poniedziałek będę mieć, we wtorek dajemy z koleżanką do sprawdzenia nauczycielce Większość zwrotów mam w zeszycie, ale jak wątpliwości będą to poproszę Cię o konsultację jakiegoś zdania jeśli można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Pewnie. Z przyjemnością

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

nowa ja :)

Następny temat

Jak nie teraz to kiedy! Pomoc przy redukcji

WHEY premium