SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozpiska treningu dla 17 latka

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1666

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321
Prosze o rozpisanie treningu dla mnie, kiedys juz cwiczylem (ok 6 miechow) i robilem wszystko wg planu ale nie wiem czy byl dobry, coraz czesciej slysze o treningach kolegów które sie bardzo róznia. mam do dyspozycji laweczke, hankielki o rególowanej wadze, gryf prosty, gryf lamany, i duzo ciezarów. Prosze o podanie jakiejs sensownej rozpiski z pominieciem nóg bo tej parti nie bede cwicczyl gdyz juz mam za duze nogi(ina treningów w siate ;/), waze 66 kilo, bic 31, klata 98, barki 110, udo 54, lydki 39, mam bardzo dobra zezbe wiec chailbym trening na ogólna rozbudowe sylwetki,nie bede bral odzywek i nie bede stosowal diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 752
Jak ogólnorozwojowy to trening ACT

wilk_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2661
Jeśli nie zamierzasz stosować diety, to nawet nie zawracaj sobie głowy. Właściwa, zbilansowana dieta to przynajmniej połowa sukcesu... pozdrawiam

You're born weak - you die weak ... it's your choice in between ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23
ja też mam 17 lat i chciałbym zacząć ćwiczyć ale niemam pojęcia jaką diete stosować i jakie dokładnie mają być ćwiczenia, ile serii itd.. czy mógłby mi ktoś napisać przykładową diete i ćwiczenia? aha.. również nie bede brał żadnych odżywek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 667
nikt ci nie bedzie układał treningu ; ] . poczytaj troche i ułurz go sam . ; ] . wtedy ci go poprawić bedzie można .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 667
a jeśli 54 cm w udzie to za dużo to ja nie wiem . bez nóg nie masz co ćwiczyć . no i oczywiście dieta . ; ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 9831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34282
Jezu ludzie, to dzial dla zaawansowanych.

Weiderowskie ACT ( i zadne inne, to najoptymalniej) 3 miesiace i bedziecie zadowoleni. (dzial poczatkujacych, post bery 89).

Dieta 2,2 bialka na kgmc w standardowej masie
Dieta 2,5 bialka na kgmc przy wzmozonym treningu masowym lub rzezbie lub gestosci.

WW w zaleznosci od waszego typu budowy lub celu, Tluszcze tak samo.

54 cm w udzie to raz ze polowa zamaskowany fat, jesli nigdy nie cwieczyles z uzyciem ciezarow (swoja droga gratuluje genu kamuflazowego ;) ),a dwa ze stopnieje w miare treningow i bedziesz wyglada pol smiesznie. Bez nog nie ma silowni.

Zmieniony przez - puma666 w dniu 2008-12-08 11:38:28

WIEDZMA JEST MOJA %)
Znizka 30% na sprzet Kelton:
http://www.sfd.pl/Pozegnalna_Znizka_30%_na_sprzet_Kelton_od_Pumy.-t624346.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening "na siłę"

Następny temat

proszę o pomoc w ułożeniu treningu

WHEY premium