SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reserved diet

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 645
Witam mam dość dziwny problem redukcje zakończyłem jakieś 2 miesiące temu dość nisko miałem wtedy kalorie i waga na koniec to ok 69-70kg wachalo się i co tydzień podbijalem kalorie o 100 i obecnie jem 3200 mój cel to oczywiście masa i tak waga podskoczyla cały czas idzie w górę ale obwody w ogóle się nie zmieniają ani sylwetka? Dietę juz dawno zamieszczalem i wszystko było ok wiec to nie to, trenuje PUSH PULL 4x w tygodniu, mam 17lat obecnie waga 72.5kg wiec waga znacznie podskoczyla wzrost 178cm no i co teraz robić czy zwiększać te kalorie czy nie? Dodam że według kalkulatorów zapotrzebowanie moje to 3.4k żeby rosnąć ale wiadomo to tylko w przybliżeniu :)
Proszę o jakieś rady albo chociaż wyjaśnienie czemu tak się dzdzieje a i na początku jak podbijalem to waga wręcz leciała w.dół teraz tak nagle podskoczyla :/
Dodam że obecnie jem 75g tłuszczu 440wegli i 170g białka tak jak pisałem dieta jeśli chodzi o produkty jest okej :)


Zmieniony przez - Plushi w dniu 2015-02-24 19:06:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 645
F5 :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
Nie wrzuciłeś ani fotek, ani żadnych pomiarów, NIC.

Teraz zagadka dla Ciebie:
Myślisz, że jak napiszę C w ten sposób, a C w ten sposób, to będzie widać, że mój ojciec jest leworęczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 117
"Dodam że obecnie jem 75g tłuszczu 440wegli i 170g białka tak jak pisałem dieta jeśli chodzi o produkty jest okej :) "
Wrzuć rozpisaną dietę. Zobaczymy czy wszystko jest okej :) W jakim przedziale czasowym zauważyłeś wzrost wagi i brak wzrostu w obwodach ? Wrzuć także rozpisany plan treningowy. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 645
Może za bardzo się opisałem, moje pytanie sprowadza się do tego ze w złapałem ok. 3kg a sylwetka się nie zmienia i teraz nie wiem czy podbijać kalorie dalej czy nie? i czym to moze być spowodowane? Czy może obniżyć kalorie?
Nie doczytałem co kolega wyżej napisał, to było tak ze na początku dodawalem kalorie i chudlem i gdy.juz dobilem do ok 2900-3000kcal waga zaczęła rosnąć i teraz waga z wczoraj to 72.5kg a sylwetka ani obwody nie ruszają :/

Zmieniony przez - Plushi w dniu 2015-02-25 13:50:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szukam zamiennia

Następny temat

Pochodne witminy A , a kreatyna

WHEY premium