SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Relanium.Ktoś używa/używał?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3023
Witam,czy ktoś używa lub używał choćby jeden raz Relanium? Jakie odczucia po tym leku,czy rano ciężko się przebudzić,a może jest się wyspanym,wypoczętym?Chodzi mi o małe dawki na sen czy rozluźnienie.Jakieś skutki uboczne?
Z góry napiszę,nie jestem ćpunem i od czasu do czasu można spróbować.Jak 3-4 razy w miesiącu sobie wezmę to nie uzależnię się.


Zmieniony przez - miks20 w dniu 2010-10-20 23:42:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Niektóre osoby myślą, że leki są rozwiązaniem ich problemów, np. związanych z jakością snu. Niestety jest to mocno złudne i nie pomoże w wyeliminowaniu problemu. Skupić należy się na tym, co może powodować Twoje problemy ze snem lub z zaśnięciem. Może być ich kilka. Między innymi:

1. Późny trening.

Trening jest elementem stresogennym dla naszego organizmu. Stres powoduje wzrost hormonu - kortyzolu. Ten z kolei przyczynia się do tego, abyśmy byli gotowi do działania, więc niekoniecznie chce nam się wtedy spać.

2. Wpływ niebieskiego światła.

Wszelkiego rodzaju sprzęt elektroniczny, jak: telefon, komputer, tablet, emituje niebieskie światło. Światło to z kolei, podobnie jak wysiłek fizyczny zwiększa produkcję kortyzolu. Warto około 2 godziny przed pójściem spać, ograniczyć kontakt z tego typu światłem jak tylko się da.

3. Błędy dietetyczne.

Błędy wynikające z różnego rodzaju braków żywieniowych zdecydowanie powodować mogą problemy z zaśnięciem, jak i jakością snu. Zdecydowanie sugeruję skonsultować swoją dietę w odpowiednim dziale: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
jeśli nie bierzesz środków które uniemożliwiają ci normalny sen to nie ma sensu, jak chcesz rozluznienie to przy******* wiadro to lepiej na tym wyjdziesz

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-10-20 23:45:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699685
relanium to łagodny lek uspokajający( zależny od dawki)
uzależnia


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2010-10-20 23:47:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na sen kup sobie kolego albo LEan Dreams z ARLIlub te nowe witaminy PM z Fitnes Authority.

Nie truj sie gownem jak zasnac nie mozeszbo tamte daja rade100
Rano dobrze sie czujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2204 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24351
dokładnie chcesz się wyluzować to zapier... bonio albo dobrego lolka tylko ciekawe czy teraz ktoś będzie coś miał jak w meksyku przejęli 105ton palulu a relanium to moja babcia brała na uspokoienie...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
A ja miałem z tym styczność. Sam osobiście nie brałem ale styczności miałem aż za dużo.
Nie próbuj tego brać. Shit okropny. Człowiek naćpany jak stary lemur na gałęzi. Zamula i w ogóle. Brrr. Nigdy ale to nigdy. Heroinka lepsza....
2

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2490
nie pojmuję jaki potencjał rekreacyjny widzą w tym ludzie
ja tam jakoś fajnie się po tym nie czułem
nie ma co porównywać do euforii po browarze

ale czasem podjadłem, bo pomagał mi zasnąć
albo żeby uspokoić się po stymulantach bo ja tam jakoś wolę się pobudzać niż zamulać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tak rano ciężko dojść do siebie. Dawałem dawki 5 i 10mg przed snem, niekiedy do tego kieliszek wódki. 5mg jeszcze ujdzie 10mg to już ciężko - next dzień do południa za chmurą chodziłem. Sen/regeneracja ok. Mam zamiar zarzucić Clonazepam i zobaczyć jak po tym będę się czuł no i jak z regeneracją - niby lepiej.

1-2 razy w tyg to max przy rolkach/clonach myślę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Clono... ryje łeb bardziej imo,poza tym masz amnezje wsteczna(naturalnie wszystko zalezne od dozy) i do tego agresywne jazdy to stały punkt programu.
3

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
jest fajny lek nazywa się Circadin ,ale bez refundacji kosztuje kilkaset złotych .Do tego fajnie dziła ketrel.A jak macie problemy z tym że budzicie się w środku nocy to Senzop z jelfy.ma krótkie działanie i nawet jak chcecie pospać godzinke dłużej i weźmiecie to nie ma zamóły.

krzykacz nie wiem jak klony przed snem się sprawdzą ,ale mój ziomek na kacu najadł się klonów bo miał zwidy ,to spał 2 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Łyknę to zobaczę co i jak.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

coś na zarost + delikatny 1 cykl

Następny temat

ktora z underowych dec?

WHEY premium