SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy ktoś wie?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pod jaką nazwą handlową występuje w Polskich aptekach Cytomel, oraz jaka jest orientacyjna cena tego hormonu?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siema mam zamiar wziasc cytomel bo inne srodki nic nie daja a tez szkodza! wiec wybieram ryzykowny Cytomel. Tak sie przejmujecie tym, niektore typy biora DNP i inne gowna i zyja, a pozatem to nawet zwykla L-karnityna szkodzi no i jak by nie bylo to jedzenie w dzisiejszych czasach tez szkodzi.

"Zycie jest zbyt piekne by je zmarnowac.Od tego jest glowa by go pilnowac"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekator Cytomel występuje pod nazwą LIOTHYRONINE w polskich aptekach. Jest to lek węgierski (firma RICHTER GEDEON) - 20 tab. po 20 mcg. Lek pełnopłatny, ale nie wiem ile dokładnie kosztuje - najlepiej zadzwoń do apteki i się spytaj.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmmm...wszedzie spotykałem się, że T3 w stężeniu 25 a nie 20.

Zobacz to ---> http://lekarze.w.interia.pl/tarczyca.htm

Tutaj inne leki mają po 25.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekator T3 (produkowany m.in. Uni-Pharme w USA lub Izraelu) rzeczywiście występuje w dawce 25 mcg (lub 50), ale niejest dostępny w polskiej aptece. U nas jest ten lek co napisałem i jest on na pewno w dawce 20 mcg.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziękówka chcialem się upewnić.

Właśnie spojrzałem na nazwę międzynarodową. Trijodotyronina to własnie to czym mówiłeś, a reszta to lewotyroksyna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trijodotyronina nie jest dokładnie tym samym co Liothyronine. Produkowana jest przez firmę Nycomed - podobnie jak Liothyronine, tylko nie ta co jest sprzedawana w polskiej aptece.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK, a brał LIOTHYRONINE ktoś od Ciebie? Jeżeli tak, to ile i jakie efekty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niestety nie. Ale mam kolegę który brał Cytomel produkowany w Holandii. Wiem, że bardzo chwalił sobie efekty.
Sekator ja osobiście polecałbym ci Clen - bezpieczniejszy niż T3.
Jak chcesz to napiszę ci jaki cykl miał mój kolega i spytam się go ile stracił.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Brałem Clen, ale nie jestem zadowolony z efektów. Jak robie rzeźbe leci mi zbyt dużo masy (ostanio np. z pasa zeszło mi 4-5 cm i z łapy aż 3 z klatki 5 cm), więc zacząłem myśleć o T3. Wiem czym grozi jego przyjmowanie. Na razie sie na niego nie zdecydowałem, czytam i staram się jak najwięcej o nim dowiedzieć, poza tym brałbym go za jakieś niecałe pół roku, więc jeszcze dużo czasu mam do tego. Myślałem nad połączeniem go z Winstrolem. 25 strzałów winka (co drugi dzień), a T3 tak:

1 tydzień 20 mcg dziennie
2 tydzień 40 mcg dziennie
3 tydzień 60 mcg dziennie
4 i 5 tydzień 80 mcg dziennie
6 tydzień 60 mcg dziennie
7 tydzień 40 mcg dziennie
8 tydzień 20 mcg dziennie

Myśle, że nie będę brał 100 mcg dziennie bo to bedzie za dużo, szczerze mówiąc nawet zastanawiałem się czy wchodzić w ogóle na 80 mcg, i sam nie wiem na jakiej dawce się zatrzymać.

Jak możesz to spytaj kumpla jak brał, ile spalił, czy odczuł po odstawieniu jakieś efekty uboczne, tzn. czy tarczyca bez problemu wróciła "do normy", przy jakiej wadze brał to Twój kumpel, jak ćwiczył (z aerobami czy bez) i jaką miał dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zapomniałem dodać, że aeroby są dla mnie strasznie kataboliczne, więc całe spalanie tluszczu byłoby oparte na diecie i T3. Trening to superserie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sekator. Nie bierz hormorów tarczycy. W OGÓLE NIECH NIKT NIE BIERZE!!!!
Po pierwsze nie można ustalić bezpiecznej dawki
Po drugie działają silnie katabolicznie, nie tylko spala się tłuszczyk, ale też mięśnie.
Aeroby są lepsze dziłają też katabolicznie, ale szybkość zmian wagi można tu kontrolować (na podstwie bilansu zysku i strat energii).Ponadto podczas ćwiczeń wydolnościowych lub aerobowych z elemnatmi oporowymi(np:MAGICBAR)zwiększa się wydzielanie tkankowych substancji stymulujących wzrost(one są odpowiedzailne za anabolizm mięśni stymulowanych treningiem i przeciążaniem) Hormony tarczycy tego nie robią.
Dodatkowo hormony tarczycy przyśpieszając metabolizm zwiększają zapotrzebowanie na glukozę i stymulują glukoneognezę i wzrosta stężęnie glikokortykoidów(kortyzol), a te nasilają rozpad mięśni, bo aminokwasy są porzebne do rozkręcowego w ten sposób cyklu Coriego.
Wreszcie miałem do czynienia z przypadami chorych, którzy brali hormony tarczycy z powodu jej chorób i nistety po ich odstawieniu przez kilkanaście miesięcy nie chciał wrócić do normy poziom TSH. Jest to niestety najbardziej wrażliwy na zaburzenia układ hormonalny u człowieka. Skąd wiesz, że Ty nie należych do tej grupy ludzi?
Jeśli wziąłeś hormony tarczycy i schódłeś, i nic Ci się nie stało to fajnie, miałeś szczęście.
Ja nie zaryzykuję.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostrożnie ze sterydami- to tylko dobra wskazówka

Następny temat

Wątroba

WHEY premium