SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja dużych ud

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3789

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Płeć

mężczyzna

Waga

80

Wzrost

186

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

15%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

szkoła + intensywne ćwiczenia co 2 dzień + codzienne poranne bieganie

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

bieganie, piłka nożna

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

idealny(słowa lekarki)

Stosowana lub planowana suplementacja

białko serwatkowe
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
Witam. otóż moje pytanie brzmi: Jak zredukować tłuszcz z ud? Ogólnie nie jestem jakiś otłuszczony, a duże uda dość sporo przeszkadzają chociażby w wyborze spodni. Oprócz ud robię ogólnorozwojówkę, więc nie mogę przeprowadzić sobie jakiejś drastycznej diety odchudzającej. Szukałem już ćwiczeń, ale znalazłem same fitneski dla bab i wątpię żeby dużo zdziałały. Od siebie do treningu chcę wliczyć jakieś poranne godzinne codzienne bieganie, liczę na wasze pomysły, PIĘĆ! ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
Co do demota - nie myślę nawet o takich rurkach, bez przesady. Tak btw to samo można powiedzieć o goleniu nóg %)

Adash - wow, dzięki stary, motywacja max ;D
Co masz na myśli mówiąc "wyciął"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Trudno o lokalną korekcję obwodu, ale w dłużej perspektywie można sylwetkę skorygować. Wrzuć fotę sylwetki, czesto jedyne wyjście to zejsć z bf i dołożyć mięsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
ile Ty masz obwodu w tym UDZIE?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
dla mnie jest proporcjonalnie, oprócz tego że powinieneś masować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
a z 56. Wiem, że całkiem proporcjonalnie, ale wkurza, że nie mogę dostać żadnych fajnych spodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
ja mam 63 i jestem nizszy od Ciebie i nie mam z tym problemu masuj chłopie

Zmieniony przez - Creaxy w dniu 2013-02-19 23:47:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
zależy co kto lubi ;) Zależy też na kim się wzorujesz. Moim "guru" jest Zyzz - może to i z tego wynika ;)

Co do masowania - paradoksalnie rzecz biorąc obecnie ładuje minimum węglowodanów maksimum białka - jadę na samych serkach wiejskich, twarogach, jogurtach ;p

Zmieniony przez - Rzezbiarzz w dniu 2013-02-19 23:48:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
minimum czyli ile? a mięso jjesz? ile? osoby z niskim bf nie powinny jeść dużo nabiału w celu redukcji bf. Pokaż diete swoją, zrób zrzut z dziennika po treningu. rozpisz wszystko co jjesz w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407
Z tym bfem to tak na oko napisałem, badałem jakieś 2 lata temu, było 13 także mogło się zmienić. Rano idę biegać naczczo, wracam to kostkę 250g twarogu do którego dolewam syropu owocowego, następnie jakiś naturalny twaróg sernikowy/ serek wiejski 500g, obiad to kurczak +- 200g i pół paczki ryżu, po obiedzie jakiś owoc, wieczorem jogurt/serek wiejski też z 500g. Dodatkowo, codziennie 100g białka serwatkowego Wiem, że pewnie to i nie zdrowo, ale maksymalnie ograniczam obecnie węglowodany właśnie żeby zrzucić te uda i brzuch. Mama nawet zaniepokojona badania mi wszelakie porobiła a lekarka ze zdziwieniem że idealne wyniki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 309 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6212
wklej zrzut diety z potreningu tak jak Ci napisałem

Zmieniony przez - Creaxy w dniu 2013-02-20 08:27:49
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym sądzicie - fałsz czy prawda?

Następny temat

Masa do oceny (Dietka)

WHEY premium