SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Różnice między Olimp Massacra 1375g, A Gaspari SUPER PUMP 800g

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Witam, proszę o wypisanie różnic i opinie na temat tych supli. Chcę zakuopić jeden z tych shocków na kolejny cykl.

TIME FOR A CHANGE.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
to juz sam niewiem co wybrac, chce jakis bosster przedtreningowy ale taki ktory niezawiera monochydratu. monochydrat mnie bardzo podlewa i mam strasznie spuchniety ryj a tego niechce. teraz jem green magnitude i mam fajnie twarde miesnie ale woda gromadzi sie wlasnie w nich a nie pod skora.i to mi odpowiada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 690 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9608
eee massacra-sraka
superpump pompa
elo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9060
sqrwi3l lepiej chyba sie nie dalo tego wyjasnic
wg mnie massacra- strata kasy

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 9662 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 91745
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 5978 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65164
superpump lepiej mi pasowal niz suple z 1,3d

ogolnie superpump - w moich oczach wypadl bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/w
też bardzo dobrze wspominam sp
zwłaszcza jak ktoś nie lubi być naćpany po suplach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 555 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9060
Ewentualnie Shotgun

Pomogłem? Daj SOG'a

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
a napalm?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 572 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28013
Napalm - początkowe mrowienie, samopoczucie masakra. Później już słabiej, zwiększyłem dawkę i dorzuciłem jack3d.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
przedewszystkim massacra pobudza.

super pump nie.

ten drugi lepiej mnie pompowal,ale zauwazylem wzrost tolerancji i to nie tylko ja. Z czase mtrzeba dawac 2 a potem nawet i 3 miarki a to juz nie jest ekonomiczne

co do trzepakow na 1,3 di methyl. Ja akurat nie lubiebyc na takiej bombie i raczej unikam stakow z tym skladnikiem. Aczkowliek jack3d, meso szmalem. Jak kto woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
a co bedzie lepsze shock czy napalm?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mega cykl kreatynowy

Następny temat

Pomoc przy kupnie odżywek

WHEY premium